2752
2734
عنوان

کارمون به طلاق کشید قسمت ۵

| مشاهده متن کامل بحث + 1926 بازدید | 73 پست

بنظرم جدایی بهترین راهه برای شما. وگرنه پیر میشی با این زن. اونم حس خوبی با تو نداره که خیانت میکنه. همدیگه رو آزار ندین. تمومش کنین این کابوس و

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
لطفا دوستانی که تجربه دارن توی زندگی بگن چطوری من این ادم رو از خاطرم ببرم و 6 سال از بهترین روز های ...

چرا میخوای از بقیه کمک بگیری اونم تو فضای مجازی؟ چه میدونی پشت هرکاربری کی نشسته؟ شاید یه بچه ی ۱۴، ۱۵ ساله ست. هیچکس اندازه ی خودت نمیتونه بهت کمک کنه.‌ولی اگه واقعا نیاز به مشورت داری، برو سراغ یه مشاور خوب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم جدایی بهترین راهه برای شما. وگرنه پیر میشی با این زن. اونم حس خوبی با تو نداره که خیانت میکنه. ...

واقعا چیزایی رو دیدمو شنیدم و حس کردم که برای هر موجود زنده ای کابوسه

پس تا یه بچه رو وارد این میدون جنگ نکردین، تمومش کنین

داریم جدا میشیم درخواست دادیم مشاوره رفتیم الان منتظریم تا 22 خرداد نوبت شورای حل اختلاف داریم که بعد از اون بفرستنمون دادگاه

داریم جدا میشیم درخواست دادیم مشاوره رفتیم الان منتظریم تا 22 خرداد نوبت شورای حل اختلاف داریم که بع ...

انشالا خیره. خواهرانه برات دعا میکنم از این به بعد اتفاقهای خوبی تو زندگیت بیفته

من تاحالا این حرفو نزدم ولی ببینید چی کم گذاشتید که طرف اون کارو کرده

این به اون در

تو اطراف من انقد خانم هایی بودن که همه چی تموم بودن و مرده رفته خیانت کرده که راستش دلم به حال هیچ مردی نمیسوزه

عمه ی خودم تو اوج جوونی مادرشوهرشو آورد نگه داشت تر و خشکش میکرد زیرش لگن میاورد کاری که دخترای طرف براش نمیکردن دوتا هم بچه عین دست گل آورد برای اینکه شوهرش پول به کارگر نده میرفت برای شوهرش کارگری میکرد شب میومد خونه حمالی مادرشوهرشو میکرد غذا درست میکرد بچه داری میکرد بچه میبرد مدرسه و.... آخر شوهرش با کارگر کارگاهش ریخت روهم عمم متوجه شد که آقا ۵ ساله با زنه دوسته و صیغش کرده 🙂

مادرشوهرشو با رختخوابش انداخت بیرون قفل درو عوض کرد بچه هاشو گرفت و به شوهرش گفت سپردمت به خدا

دو سال نشد زن صیغه ای شوهرش کارگاه رو از چنگ شوهره درآورد انداختش بیرون الان کارتن خواب شده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

والا دیگه بعضی زنا نوبرشو آوردن،ببین برادر عزیز وقتی میدونی زنت چکارست و گذشت میکنی اونم گستاختر میشه ،نهایتش به مخفی کاری میرسه، زن بدکاره خیلی خیلی خیلی بدتر از مرد بدکاره ست، زن که خراب باشه کل زندگی رو به لجن میکشه ،حتی اگه با تمام وجود عاشقشی خواهرانه بهت میگم فراموشش کن و از زندگیت بندازش بیرون 

لطفا دوستانی که تجربه دارن توی زندگی بگن چطوری من این ادم رو از خاطرم ببرم و 6 سال از بهترین روز های ...

درخواست دادم قبول کنیدلطفا

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

منم زندگی پرچالشی درست عین شما داشتم و از شوهرم به اجبار جدا شدم چون دیگه نتونستم تحمل کنم جواب خوبی هامو محبت هامو با خیانت بده تمومش کردم ولی همه چیو گرفتم بعد به بدترین حالت ولش کردم الان ازدواج مجدد کردم باور کن بااینکه زن داره بازم چشمم دنبال منه  اینجور آدما آدم نمیشن

2706