2752
2734

از ۹۰ تا دانش اموز توی مدرسه مون فقط ۶ نفر میخوان برن رشته ریاضی

البته کلی مدرسه داره شهرمون بنظرتون ار چه معدلی مجازه؟ 

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن
تا بالای 18 اینا میشه ولی نه هر مدرسه ای ریاضی از اونیم ک فکر میکنی سخت تره

میدونم 

تعداد کسایی که ریاضی میرن خیلی کمه، نه؟ 

کاربری دست دو نفره 👒اگه زخمت رو درمان نکنی به کسایی زخم میزنی که نقشی توی زخمی کردنت نداشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونم  تعداد کسایی که ریاضی میرن خیلی کمه، نه؟

خیلی کمه 

همه مدارس ی کلاس ریاضی داره

ولی مدرسه خودمم چون تجربی نداره دو تا ریاضی داره 

دوتا کلاس 20 نفره ک همون اندازه ی کلاس بقیه مدارسه

گلم فقط اینو بگم بعضی ها بودن بخاطر کم بودن متقاضی میرن رشته ریاضی که برای کنکور راحت باشن وچیزهای دیگه 

اگه واقعا علاقه داری برو 

اگه هم بخاطر چیزهای دیگه هست میتونم بگم همون ترم اول دانشگاه مغز هنگ میکنه

معدل 19به بالا و ریاضی بالای 17 و علوم هم همینطور این ویژگی باشه احتمال قبولیت بالاست

وای ۱۹ نمیتونم بشم اخه خیلی نهایی میگن سخته🥺😓

۱۸ ۱۷ ۱۹ چیه بقیه میگن معدل بالا ۱۴ هر رشته ای دوس داری میتونی بری

نه غلطه بخدا 

گلم فقط اینو بگم بعضی ها بودن بخاطر کم بودن متقاضی میرن رشته ریاضی که برای کنکور راحت باشن وچیزهای د ...

نه واقعا من علاقه دارم عربزم😄

2706