2752
2734

عربی فصیح همون عربی استاندارده که تو قرآنم هست، همون عربی که تو مدرسه میخونیم. همه ی عرب زبونا میفهمنش و بلدن. عربی لهجه تو هر کشوری فرق میکنه مثلا مصری آسون ترینشه ، مراکشی و تونسی سخت ترن. و مصریا و مراکشیا تقریبا خیلی کم گویش عربای عراق رو میفهمن. مثلا به عربی فصیح حالت چطوره میشه "کیف حالک؟" ولی به مصری میشه "ازیک عامل ایه؟" 

در کل منظورم اینه یه مصری یا لبنانی بخواد فیلم با زیرنویس ببینه اون زیرنویس عربی استاندارد هست که همشون میفهمن ولی گویش خودشون نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون از توضیحاتت زیبا شما کجایی هستی

من خودم متولد تهرانم 

مادرم کرد هستش

پدرم بین ترک زبان و کرد

درکل علاقه دارم به زبونای مختلف 

انگلیسم خوبه ، عربی دست و پا شکسته یه چیزایی بلدم، بیشتر میفهمم تااینکه بتونم حرف بزنم😂

من خودم متولد تهرانم  مادرم کرد هستش پدرم بین ترک زبان و کرد درکل علاقه دارم به زبونای مختلف ...

ببین من مشهدم جای حرم مغازه داریم ب نظرت عربی لهجه یاد بگیرم بهتره یا عربی فصیح ؟؟

2706