2733
2734
عنوان

کیا تجربه دارن شیرشون کم شده باشه

73 بازدید | 14 پست

دوستان دختر من اوایل خوب شیر میخورد، البته کلا از اول کم خوراک بود به نسبت دختر بزرگم. اما وزنگیری ش اینا خوبه.

هر چی میگذره شیر خوردنش سخت تر میشه.

اول ک کلا تا شیر جاری نشه نمیخوره، به خد جاری شدن و زیاد شدن ک برسه اونموقع خوب میخوره، باز متوقف بشه رها میکنه گریه میکنه.

من حس میکنم شیرم کمه و داره کمترم میشه.

برای دختر اولم همچین مشکلی نداشتم، شیرم زیاد بود.

البته به اولی اصلا پستونک ندادم، دومی  پستونکیه، نمیدونم مرتبطه یانه

پیشنهادتون چیه؟🤔

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 

غذای خودت خواب به موقع چند وقتشه دسته گلت

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۳ ماه

عزیزم صبحونه حتما بخور غذاهای شیر افزا تو نت سرچ کن هست بعدشم نی نیت بزرگتر شده طبیعیه که شیری که میخوره بیشتره سر موقع هم بخواب

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
عزیزم صبحونه حتما بخور غذاهای شیر افزا تو نت سرچ کن هست بعدشم نی نیت بزرگتر شده طبیعیه که شیری که می ...

آخه خیلی سخت میخوره. اغلب باید ایستاده و در حال راه رفتن شیر بدم تا حوصله کنه بمکه تا شیر جاری شه. نشسته ک فقط گریه میکنه و نمیخوره

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
آخه خیلی سخت میخوره. اغلب باید ایستاده و در حال راه رفتن شیر بدم تا حوصله کنه بمکه تا شیر جاری شه. ن ...

شاید گرسنه نیست شاید دلش درد میکنه عزیزم اگه دل درد باشه شیر دادنت باعث بد تر شدنش میشه

شاید گرسنه نیست شاید دلش درد میکنه عزیزم اگه دل درد باشه شیر دادنت باعث بد تر شدنش میشه

آخه کم میخوره، بعید میدونم گرسنه نباشه

دلدرد ک داره دارو میخوره

سلامنسکافه درست کن توش چند قطره شیر افزا بریز فوق العادس  گردو شیر رو هم زیاد میکنه هم خوشمزه

ممنون👌

ممنون👌

داروخونه قرص شیرافزار داره

بعد توجه کن با چه غذاهایی شیرت زیاد میشه

من خودم بادمجون آبگوشت رازیانه و زیره به شدت سرازیر می کنه شیر رو

کاربر خیلی قدیمی دوتا کاربری حذف شده بخاطر هک شدن گوشیم مجبور به حذف ایمیل شدم کاربری قبلیم عشقم۲۳۳۱ ....
آخه کم میخوره، بعید میدونم گرسنه نباشه دلدرد ک داره دارو میخوره

خب دیگه پس همونه گلم کولیک داره مشکل از شما نیست ولی غذاهای مقوی. بخور نخود لوبیا هم حتما بیست و چهار ساعت بخیسون تا نفخش گرفته شه از دکتر واسه خودت هم دارو میگرفتی به من قرص داد زمان دخترم اخه شیرم چربه زیاد دل درد میشد وتا خودش میلی نداره به زور بهش شیر نده 😁خدا برات حفظش کنه

خب دیگه پس همونه گلم کولیک داره مشکل از شما نیست ولی غذاهای مقوی. بخور نخود لوبیا هم حتما بیست و چها ...

ممنون عزیزم

یه شربتی که براش داد گفت خودمم هر شب یه قاشق بخورم ازش، ولی خیلی جواب نیست انگار

ان شاالله نی نی یا نی نی های شمام خدا حفظشون کنه و زیادشون کنه😍☺

آخه خیلی سخت میخوره. اغلب باید ایستاده و در حال راه رفتن شیر بدم تا حوصله کنه بمکه تا شیر جاری شه. ن ...

عزیزم این مشکل مال کم بودن شیر نیست 

ببین اگه اینجوریه که وقتی گیج خواب بشه شیر میخوره درست 

یعنی رفلاکس پنهان داره 

اینجور بچه ها فقط تو خواب شیر میخورن 

اینجوریه؟

عزیزم این مشکل مال کم بودن شیر نیست  ببین اگه اینجوریه که وقتی گیج خواب بشه شیر میخوره درست&nb ...

بین تایم خوابش بهتر میخوره.

اره رفلاکس پنهان ک داره

برا رفلاکسش اس اومپرازول میخوره، البته چند روزه تازه

یعنی ممکنه بخاطر اون باشه؟ شیر من اوکیه؟

ممنون عزیزم یه شربتی که براش داد گفت خودمم هر شب یه قاشق بخورم ازش، ولی خیلی جواب نیست انگار ان شا ...

ممنون عزیزم همچنین💚💚💚

2706