2752
2734

اینجا مجازی هست کسی کسی رو نمی‌شناسه پس بی زحمت واقعیت بگین 

خواستگارم ماهی ۱۵۰ میلیون درامد داره که ماهی ۷ میلیونش باید اجاره بدیم ماشین هم داره علت خونه نخریدنش هم اینکه میخاد سرمایه کارش بکنه 

شما با پسری که خونه نداره ازدواج میکنید ؟ 

حالا بگین شوهرای شما چقدر درامد دارن و خونه از خودتون هست یا نه ؟ 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با ماهی ۱۵۰ تومن راحت میتونست با وام خونه بخره  هیچ سرمایه ای ارزشمندتر از خونه نیست

خونه بدرد نمیخوره وقتی میتونه با ۳ میلیارد برجی ۱۲۰ میلیون درامد بیاره 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

۱۵۰ پول کمی نیست من بودم خونه هم نداشت زنش میشدم😁

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   یه خانم با نام کاربری من برای خودش اینجا اکانت درست کرده جهت اطلاع بگم اون من نیستم و هیچ ارتباطی با من نداره فقط از نام کاربری من استفاده کرده که من از این کارش واقعا ناراحت هستم  

خودت چقدر درآمد داری؟

۱۵۰ سودیه که براش میمونه؟

ما هیچوقت حساب نکردیم که میانگین در ماه چقدر میشه درآمدمون😐 خیلی کم خرج میکنیم در حد مایحتاج ضروری 

هر چی بمونه ام جنس میگیریم

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😁🌈
2706