2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله عزیزم من کلا هر چی دوره در این مورد بوده و به نظرم خوب بوده شرکت کردم😁😂

اهان مرسی ازت😂🥰

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....
ببخشید کدوم شهری؟ اونیدک گفتی شاید شهرای دیگه هم بره اسمشو میگی لدفا❤😘

تهران

سمیرا ذریعه

معروف‌نیست فکر نمیکنم جایی غیر از تهران باشه ولی خب اگه تهرانین دوره بدی نیست شرکت کنین

مرلین مونرو که ملکه انرژی زنانه بود دیدیم چه بلایی سرش اومد به جنازش هم رحم نکردن

جوابش چی شد مگه

کاربری هفتمم.به لطف سیم کارت پدرشوهر جان این بترکه دیگع باید برم از بقال سرکوچه سیم کارت بگیرم
به جز آقاجانی چه دوره هایی شرکت کردید و موثر بوده براتون؟ 

الان اسماشون تو ذهنم نیست واقعا

چون خیلیییی زیاد بودن😂 کلا یه مدت خیلی براش وقت گذاشتم هم دوره هم کتاب هم پادکست

یکم سرچ کنین چیزای خوبی توی نت پیدا میکنین

ولی بخوام توی یه جمله خلاصه کنم همه دوره ها رو اینه که خجالتو کنار بذارین و خودتونو سانسور نکنین

بذارین اون زن لوند درونتون خودشو نشون بده

تاپیک اخرمو بخونین بفمین چقد اوضاعم خیطه یکی یکم انرژی زنانه بهم بده

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بنداز                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
مرلین مونرو که ملکه انرژی زنانه بود دیدیم چه بلایی سرش اومد به جنازش هم رحم نکردن

چی شد ؟

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
مجردم

الان که مجردی انرژی زنانه فقط یعنی حواست جمع باشه دل به یه اشغال نبندی

و اگه اشغال یا حسابی اومد سمتت بگی بیاد خواستگاری

و بری گواهینامه رانندگی بگیری که فکر نکنی موجود دست دومی

و همیشه حتی در خواب سرتو بالا بگیری سینه جلو قد کشیده و فکر نکنی موجود پستی هسی

و هرگز بابت سینه هات قوز نکنی و خجالت نکشی و البته به نمایششون هم نذاری

و پریود رو عیب و نقص و پلیدی ندونی و بابت خجالت نکشی

و قد و وزن و سینه و باسن و ... و .... رو معیوب نبینی و دستشون نزنی و خودتو با تمام وجود دوست بداری و از خودت دفاع کنی

و ....

و .....

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
الان که مجردی انرژی زنانه فقط یعنی حواست جمع باشه دل به یه اشغال نبندی و اگه اشغال یا حسابی او ...

و شروع همه اینا سعی کن مسیرها رو پیاده بری تند سرت بالا و ....

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706