2752
2734

دو روزه جاریم باهام سرسنگینه   

حس میکنم بخاطر این باشه وگرنه اتفاق دیگه ای نیفتاده

برادرشوهرم  یه 18 چرخ اورده بود

من همیشه دوست داشتم بشینم پشت ماشین سنگین

ماشین یه محوطه باز پارک بود    برادرشوهرم میخاست سوار شه  رفتم پیشش  بهش گفتم داداش امکانش هست من برونم    گفت بیا بالا  رفتم نشستم  خودشم اومد  در حد چند متر روندم😐

پیاده شدم

حالا نمیدونم چرا جاریم دو روزه قیافه میگیره

یعنی بخاطر اینه؟    کارم اشتب بود مگ😐

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

نه

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

احتمالا جاریت عضو نی نی سایته ومغزش مثل ما رگ به رگ شده از شنیدن خیانتهای جاری و دختر خاله و خواهرو همسایه و اوووووو

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃

من تگر بودم و چیزی از جاریم ندیده بودم ؛ بدم نمیومد کلی هم میخندیدیم باهم.

ولی ۹۰درصد زنها حسودچند درصد هم شکاک

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽
ربط داشته ماشین خودش بوده شاید دلش نخواد کسی سوارش شه

مگ ماشین به اسم جاریشه؟

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

چندسالته🤣🤣🤣حس کردم دعوای بچه ۵سالست🤣

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽

ماشین جاری بوده؟

یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه وبالای سرش یک یادداشت می گذارم و می روم:"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."
2706