2733
2734

دست خودم نیست حالم بده باید خرید کنم اگه حالم یکم بد باشه میرم پاساژ خرید اگه حالم خیلی بد باشه انلاین 

هی میگه چه خبره هر هفته هر هفته خرید مگه پوستت چشه ماهی انقد روتین پوستی میخری یا لباس و کیف و کفش کمد جا نداره چرا میخری وقتی یسریا اتیکتش روشه 

هر چی میگم این مکانیزم دفاعیمه نمیفهمه صبح تا شب تو خونم هیچ تفریحی جز باشگاه و خرید ندارم نمیفهمه انگار

مکانیزم دفاعیتو خونه پدریتم داشتی؟یا ازوقتی ازدواج کردی میگی مکانیزم دفاعی دارم؟

شما اعتماد به نفس نداری میخوای خلاهای زندگیتو با خرید پر کنی برای همینم فقط همون لحظه حالتو خوب میکنه و خیلیاشو اصلا نمیپوشی 

تو این شرایط اقتصادی یکم درک کن بجای این همه خرید یبار پول بده برو پیش روانشناس خودتو درمان کن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوب یه سرگرمی دیگه پیدا کن. مثلاً برو یه کلاس هنری یا آشپزی کن. کتاب بخون فیلم مورد علاقتو ببین سرت گرم بشه کمتر گوشی دست بگیر و این سایت های لباس و... رو فالو نکن اصلا پاکشون کن از رو گوشیت . خرید کردن خودش اعتیاده

خوب یه سرگرمی دیگه پیدا کن. مثلاً برو یه کلاس هنری یا آشپزی کن. کتاب بخون فیلم مورد علاقتو ببین سرت ...

اره افرین انگار اعتیاده که باید بخرم هر هفته ی چیزی 

بیچاره دلم براشوهرت سوخت 

باقهوه حال خودت روخوب کن یاپیاده روی ...

این چه عادتیه خانمهاپیداکردن روتین پوستی و....یه کرم بسه براچندماه 

اینجورعلاوه براینکه پوستت به نظرش خوب نمیاد دیگه خوشش نمیادنگاهت کنه

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
بیچاره دلم براشوهرت سوخت  باقهوه حال خودت روخوب کن یاپیاده روی ... این چه عادتیه خانمها ...

خب وقتی خودش مرده حساسیه اندام براش مهمه بو و لباس براش مهمه قیافه براش مهمه همه اینا خرج داره 

خب وقتی خودش مرده حساسیه اندام براش مهمه بو و لباس براش مهمه قیافه براش مهمه همه اینا خرج داره 

فک کنم براش مهمه نه اندازه تو

یه سوال ..بعدهرچی سفارش میدی ازشون استفاده هم میکنی 

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
فک کنم براش مهمه نه اندازه تو یه سوال ..بعدهرچی سفارش میدی ازشون استفاده هم میکنی 

پوستیارو اره همه رو 

لباسارو بیشتریشونو اره به جز مجلسیا یا مشکیای که واسه روز مبادا میخرم کنار کمدم باشه 

ببخشید پسرم دانشجوپزشکیه ..خواستم یه سوال بپرسم  یه پزشک عمومی تقریبا ماهی چقد درآمد داره؟&nbs ...

حقوقشون بعد عید حدود۲۸ با شیفت اضافه و بیمارستان خصوصی 

تخصص بگیرن بهتره هم از لحاظ مالی هم موقعیت 

2706