2733
2734
عنوان

رفیقمو ایسگا کردم😂

89 بازدید | 7 پست

هر چقد بهش زنگ میزدم جواب تلفنمو نمداد و چند روز از حرص نمدونستم چکار کنم همیشه همینه

بعد الان زنگ زد فلان منم با صدای غم انگیزی بعد کلی پرسش گفتم تصادف کردم

گفت چته فلان گفتم شاید نتونم هیچ وقت پاهامو تکون بدم اگه واقعا این اتفاق بیوفته خودمو میکشم رسما همون لحظه هم شارژرش تموم شد و بعد دوباره از شماره دیگه زنگید منم جواب ندادم

ولی نمدونم تا کی این بازی رو ادامه برم

پیام هم دادم که مرسی گذاشتی واس اخرین بار صداتو بشنوم☺😂تا اون باشه انقد تلفن منو بی جواب نذاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم این ادم دوست تو نیست یجورایی اویزونش هستی که زنگ میزنی و اون جواب نمیده اصلا فارزت چیه دختر که اینجوری،مثلا بازیش دادی فک میکنی براش مهمه؟؟

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  
عزیزم این ادم دوست تو نیست یجورایی اویزونش هستی که زنگ میزنی و اون جواب نمیده اصلا فارزت چیه دختر که ...

اخ مدونی بعدش میا  اصرار میکنه بیا باهم حرف بزنیم و فلان و سرم شلوغ بود منم خر میشم

واسه همین مخوام یکم انتقام بگیرم

اخ مدونی بعدش میا  اصرار میکنه بیا باهم حرف بزنیم و فلان و سرم شلوغ بود منم خر میشم واسه همین ...

نه دیه کنارش بزار دروغ میگه سرم شلوغ بود

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم