2733
2734

خدا جون کمکم کن دیگه واقعا بریدم 

خسته ام

چی میشه امشب بخوابم و فردا صبح که چشمامو باز کردم ببینم همه چی درست شده

فکر کنم همه این روزا یه کابوس تلخ بوده فقط .‌‌..مثله یه خواب پریشون که هر ازگاهی میبینم

خداجون واسه همه معجزه کن منم بین اونا..‌

دلم خیلی شکسته خیلیییی

خداجونم حقم نبود اینجوری عذاب بکشم من درحق کسی بدی نکردم من سعی کردم تا جایی که میتونم برات بنده خوبی باشم پس چرا اینجوری شد😢خدایا اگه تو به دادم نرسی نمیدونم چی میشه کمکم کن بدجوری به کمکت احتیاج دارم من فقط تو رو دارم تورو به خودت قسم صدامو بشنوووو😢

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...

خدا تو نی نی سایت نیست عزیزم ❤️ قوی باش جداشو قول میدم یه مدت که بگذره بهترین زندگی برات پیش میاد. خیانت و جدایی پایان زندگی نیست میلیون ها زن تجربه ش کردن و الان دارن بهترین زندگی رو میکنن. یکیش من

خیلی زود چشمای قشنگتو باز میکنی و می بینی غرق خوشبختی هستی 

میدونی خدا ام طاقت درد کشیدنتو نداره فقط یکم سخت گرفته بهت که آماده ی خوشبختی ای که همیشه رویاشو داشتی بشی 

قول میدم بهت این اتفاق می افته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا تو نی نی سایت نیست عزیزم ❤️ قوی باش جداشو قول میدم یه مدت که بگذره بهترین زندگی برات پیش میاد. خ ...

خدا همه جا هست ...خواستم بعضیا که تاپیکمو میبینن برلم دعا کنن شاید خدا صدای اونارو شنیدو کمکم کرد😔

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
خیلی زود چشمای قشنگتو باز میکنی و می بینی غرق خوشبختی هستی  میدونی خدا ام طاقت درد کشیدنتو ندا ...

مرسی عزیزدلم اشکمو دراوردی..‌.فدای دل مهربونت حس خوبی بهم دادی

خدا همه جا هست ...خواستم بعضیا که تاپیکمو میبینن برلم دعا کنن شاید خدا صدای اونارو شنیدو کمکم کرد😔

دعا خوبه ولی به جز خودت چیزی نمیتونه کمکت کنه. مثبت باش و از ناله کردن دور شو. نذار این چاه ناله و حس قربانی بودن تو رو بکشه تو خودش وگرنه نمیتونی دربیای از توش 

دعا خوبه ولی به جز خودت چیزی نمیتونه کمکت کنه. مثبت باش و از ناله کردن دور شو. نذار این چاه ناله و ح ...

پول ندارم ابجی جون وگرنه خودمو یه جوری نجات میدادم میرفتم از زندگی این نامرد باهاش امروز دعوام شد خیلی ازش میترسم وقتی عصبانی میشه وحشتناک میشه

خدا تو نی نی سایت نیست عزیزم ❤️ قوی باش جداشو قول میدم یه مدت که بگذره بهترین زندگی برات پیش میاد. خ ...

خدا همه جا هست 

هیچچچ جایی از خدا پوشیده نیست🥲

تو نگو همه به جنگند و ز صلح من چه ايد؟/تو يكي نِه اي، هزاري، تو چراغ خود بر افروز
خانواده ت پشتتن.

نه اونا خیلی درحقم ظلم کردن خونمون مثله جهنم بود برام گقتم ازدواج میکنم بلخره رنگ خوشبختی وارامشو میبینم که اونم نشد شوهرم داغونم کرد با بدترین کاری که میتونست بهم ضربه بزنه با خیانت با دروغ با دورویی زندگی منو سوزوند اعتیادشم شیشه اس ..

اگه شیشه ای هست راحت دادگاه بهت حکم طلاق میده و مهریه رو میگیری ازش 

میترسم بلایی سرم بیاره تهدیدم میکنه واینکه جز پول پیش خونه که هفتاد ملیونه وبیست ملیون پول توکارتش هیچی نداره ...مهریه من صدو ده سکه اس این اه دربساط نداره

میترسم بلایی سرم بیاره تهدیدم میکنه واینکه جز پول پیش خونه که هفتاد ملیونه وبیست ملیون پول توکارتش ه ...

دعای فرج رو واسه آرامش دلت

و رفع مشکلاتت خوندم

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
دعای فرج رو واسه آرامش دلت و رفع مشکلاتت خوندم

مرسی عزیززززم خیلی لطف کردی😍😍😍واقعا ممنونم..انشالله خدا حاجت دل خودتم بده مهربون...واقعا دلمو شاد کردی

2706