2752
2734
عنوان

عابر بانک احمق 🤬😡

125 بازدید | 17 پست

رفتم کارت مسکن رو زدم به عابر بانک ملی ،،، خواستم موحودی بگیرم 

دیدم نوشت کارت شما منقضی شده 

و دیگه کارت رو هم پس نداد 😐😐😐😐😐😐  

آخه چرا ؟!؟!؟!

بوی نم بارون 😍🌧️☔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب منقضی شده دیگه خودت جواب خودتو دادی برو بانک یکی جدید بگیر

اخه بانک مسکن بود کارتش 

ولی عابر بانکی ملی خورذش ...

نباید کارت دستم باشه که برم بانک بگم جدید بده ؟!؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔

درود

خب دوست عزیز عابربانک چه گناهی داره؟؟

کارت شما یا اعتبارش تموم شده یا به مشکل خورده بوده...

وقتی این اتفاق میوفته اون شناسه/id توی سیستم بانک منقضی میشه اینکار جنبه امنیتی و اعتباری داره...

گناه داره اینجوری بهش میگی     

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
درود خب دوست عزیز عابربانک چه گناهی داره؟؟ کارت شما یا اعتبارش تموم شده یا به مشکل خورده بوده... ...

خب حالا من چطوری برم بانک بگم کارت جدید بدید ؟!؟! 

بانک کارتم مسکن هست 

بانک عابر بانک ، ملی هست 

بوی نم بارون 😍🌧️☔
خب حالا من چطوری برم بانک بگم کارت جدید بدید ؟!؟!  بانک کارتم مسکن هست  بانک عابر بانک ، ...

دوست عزیزم اصلا درخواست کارت جدید هیییچ ربطی به کارت فعلیتون نداره...

شما میتونید برید بانک اتون و استعلام کارت هایی که بنام اتون هستن رو بگیرید و یا اگه شماره کارت یا حسابشو دارید درخواست کارت جدید و تمدید اعتبار کنید...

اصلا هم کار سختی نیست

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
خب حالا من چطوری برم بانک بگم کارت جدید بدید ؟!؟!  بانک کارتم مسکن هست  بانک عابر بانک ، ...

اصلا ربطی نداره که

کارت ملی رو ببر بانک نوبت بگیر بگو کارتم گمشده یه فرم میدن بهت اونو پر میکنی جدید میدن 

به اسم خودت بود دیگه؟کارت که دستگاه پس نداد؟

همه‌ی کسایی که بهم بدی کردن رو می‌سپارم به خدا..نمیتونم ببخشم اونا رو ولی جواب بدی هاشون رو از خدا میخوام تو این دنیا ببینم...خدایا تو بزرگی عظمتت رو میخوام
اخه بانک مسکن بود کارتش  ولی عابر بانکی ملی خورذش ... نباید کارت دستم باشه که برم بانک بگم جد ...

برای گرفتن کارت جدید لازم نیست کارت قبلی رو داشته باشی 

واسه منم پیش اومده ولی عابر بانک دم بانک بود و بانک هم باز بود رفتم از داخل باجه کارتم رو پس گرفتم

اصلا ربطی نداره که کارت ملی رو ببر بانک نوبت بگیر بگو کارتم گمشده یه فرم میدن بهت اونو پر میکنی جدی ...

بله به اسم خودم بود .. .آخه میگم من بگم گم شده .. بعد تو سیستم خودشون معلوم نیست که عابر بانک خورده ؟؟؟

بعد بگه دروغ گفتی چرا 🤔😅

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2706