2733
2734

توروخدا به منم بگید تا انجام بدم

چندماهه منتظرم و کل بدنم بهم ریخته

دکترهم رفتم بازم باید برم برا سونو واین چیزا

دعام کنید 

نذرتونم بهم بگید♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نذر کرد مامانم سفره افطاریه شب قدرو روضه حضرت ابوالفضل یه ده تومنم داییم میخواست بره کربلا دادم برد انداخت تو ضریح با یه نامه ...حقیقتا خیلی از حرفهای بقیه خسته بودم ولی خب همون ماه زمانی که دکترم جوابم کرد گفت این سه ماه رو استراحت کن حامله شدم

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ای خدا♥️ الهی به همین زودی مادر بشی برای منم دعاکن

دم غروب، شب جمعه، ان شالله خدا به همه منتظرا بچه سالم بده.

امروز سرماخورده بودم رفتم دکتر، از اونورم موعد پریودم بود، بنده خدا شوهرم زنگ زده ، میگه، به دکتر گفتی احتمال بارداری هست، گفتم ببخشید یادم رفت بگم، صبح پریود شدم، طفلک همچین خورد تو ذوقش.

من یه دختر دارم ، هزاران بار شکر خدا، دوست نداشتم تک بمونه، قسمت ما هم اینجوری شد، سه بار بعدش باردار شدم ، بعد سقط کردم

دم غروب، شب جمعه، ان شالله خدا به همه منتظرا بچه سالم بده. امروز سرماخورده بودم رفتم دکتر، از اونور ...

برام دعاکن من بچه ندارم

الهی خدا یه جفت دوقلو سالم وصالح وخوشگل وخوش اخلاق بهت بده عزیزم😍

2706