2752
2734
عنوان

چرا اینجوریه😕

331 بازدید | 19 پست

تا میام سایت همش تاپیک های جدایی و خیانت و غمگین به خدا اعصابم خورد شد.

بیاین درباره چیزای خنده دار حرف بزنیم یکمم که شده از مشکلات و ناراحتی ها دور بشیم... 

درباره هرچی که میخواین میتونین صحبت کنین😊

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا

امروز تاپیکا همه‌ش انرژی منفی بود.

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"              «زندگی در نهایت همهٔ مارا می‌کشد!»         
دقیقا امروز تاپیکا همه‌ش انرژی منفی بود.

90 درصد مواقع اینجوریه

کاربری دوممه و کاربری اولم به لطف و مرحمت نی نی یار پنج دوسال پیش تعلیق شد و بنده تا الان دیگه خاموش بودم تا امروز که روشن شدم تو تاپیک های عکس تگم کنین     راستی باید به همه تاپیک ها سر بزنم و تاپیک شون رو با وجودم روشن کنم پس وقت منو نگیرین😜     قراره بشم خانوم دکتر ایندتون و اگه میشه برای اینکه به هدفم برسم تا اینجا که اومدی یه صلوات مهمونم کن🥺❤️

تا میای یه چیز شاد هم بگی یکی میاد میپره به آدم 

تاپیک آخرم گفتم توهم بارداری دارم ( حالا اگه باشم هم ناراحت نیستم )

یکی اومد گفت چقد بی‌خیالی و رو بچه قمار میکنی و بدون برنامه بچه میاری و فلان 😐 معلوم نبود دلش از کجا پر بود رو سر من خالی کرد 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🕊️🖤
بیا تاپیک اخری من یه نظری بده پس

چشم

امیدوارم همه شاد باشند 

اره خب واقعاهم ایشالا همه خوشحال و شاد باشن

90 درصد مواقع اینجوریه

من دیر به دیر میام سایت اما موقعی که میومدم سایت انرژی مثبت داشت الانا دیگه نداره.

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"              «زندگی در نهایت همهٔ مارا می‌کشد!»         
تا میای یه چیز شاد هم بگی یکی میاد میپره به آدم  تاپیک آخرم گفتم توهم بارداری دارم ( حالا اگه ...

فضای سایت هم کلا خیلی بد شده 

یه عالم بچه اومدن تو سایت 

تا میای یه چیز شاد هم بگی یکی میاد میپره به آدم  تاپیک آخرم گفتم توهم بارداری دارم ( حالا اگه ...

بچه سالهای سایتن امروز هم تعطیلن به دل نگیر نمیدونن خدا وقتی بخواد بده خودش میده نخواد هم نمیده🤷😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

من فکر کردم عقدی اینجوری گفته😐😐

اصن به اون چ نظر داده😐😐😐

اعصابم خورد شدددد😐😐😐

2706