2733
2734

بابام صبح تصادف کرده (عکس تو تاپیک بعدی میزارم)

قضیه از این قرارع که ماشین باری  توی عرض خیابون در حال دنده عقب رفتن بوده برای بارگیری  

ماشین ۲۰۶ چند متر عقب تر از ماشین باری کامل ایست  میکنه 

که ماشین باری عقب بره

ماشین پراید  با سرعت بالا از پشت میزنه ب ۲۰۶ 

و ۲۰۶ حرکت میکنه میخوره ب ماشین باری

میخام ببینم مقصر کیه؟! اگر همسر ، برادر ، و.. پلیس راهنمایی رانندگیه میپرسید ازش؟🥲🥲

متاسفانه پرایدی فرار میکنه

و افسری ک از راهنمایی رانندگی میاد میگ چون اون فراره کرده و احتمالا مقصره نمیشه کاری کرد تا پیدا بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به احتمال زیاد پدر شما زیاد ۲۰۶ بوده😁درست حدس زدم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️
نه عزیزم ماشین باری بابامه🥲

آهان 

مقصر اصلی پرایده 

ولی اگ پیدا نشه جفتشون هم ۲۰۶ هم وانت مقصره 

پلیس نیستم ولی طبق چیزایی ک می‌دونم میگم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️
2706