2733
2734
عنوان

سخت پسند عن پسنده

339 بازدید | 31 پست

نرفتم تو رابطه نرفتم ، بعد از ی داغونی خوشم اومد و باهم رفتیم تو رابطه 

خدا شاهده تا دوماه داشتم رفیقامو قانع میکردم که نه تو واقعیت بهتر از عکسشه  

قیافه مهم نی مهم اخلاقه 

هزار بار گفتم تریاک نمیکشه 

معتاد نی 

آخر هم همون خیانت کرد و طوری رفتار کرد انگار من زشت و بد بودم در حالیکه همیشه همه میگفتن حیف تو نی با این رفتی تو رابطه 

کات هم که کردم داشتم تا مدت ها رفیقامو قانع میکردم که عقلم سالمه و خودم یچیزی نزدم با این انتخابام

تا دوسالم افسردگی بعد کات داشتم جوریکه تر زده بود به روانم این آدم 

یه قایقه بی باد‌بون و لنگر وسط دریا ، یروزی به ساحل میرسه اما تیکه های شکستش . . . 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

صدتو برای هیچ مردی نذار

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

حالا کاری ب انتخاب پارتنر ندارم ...

زندایی منم تو انتخاب لباس سخت پسنده ولی همیشه زشت ترین هارو انتخاب میکنع🥲

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
منم همچین تجربه ای داشتم با یه پسر زشت و داغون و بی پول دوست شدم آخرشم جوری باهام رفتار کرد که انگار ...

هیچوقت نباید این اشتباهو کرد 

خودم اعتماد به نفس دادم بهش بعد جوری برام شاخ شد یکی نبود بگیرش 

یه قایقه بی باد‌بون و لنگر وسط دریا ، یروزی به ساحل میرسه اما تیکه های شکستش . . . 
2706