2733
2734
عنوان

شنبه دخترم رو میبریم تیمارستان

| مشاهده متن کامل بحث + 47243 بازدید | 565 پست
تو تاپیک های گذشته م هست،تامیک اشتباه مادرم و بدبختی من هست فکر کنم اسمش اینجاهم ی خرده ش رو میگم،ب ...

وای یا خدا 

بمیرم برای دلت دختر 

تو چ کشیدی 

فکر میکردم درد من از همه بزرگتره 

پرسه در جریان امواج صوت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بی فایده نیست که عزیزم شوک درمانی اثرش دائمی نیست برای یک مدته و باید تمدید بشه.به هر حال الان بهتری ...

بخدا عزیزم بخش خصوصی بستریش کردم

همون شوک درمانی 30 جلسه رفت 

هر جلسه یک تومن 

بخدا ما فقط میگیم حال ننو خوب بشه حاضریم میلیارد ها هزینه کنیم

بله متاسفانه همیشه یکی دو ماه خوبه بعد دوباره روز از نو روزی از نو....

پرسه در جریان امواج صوت 
وای یا خدا  بمیرم برای دلت دختر  تو چ کشیدی  فکر میکردم درد من از همه بزرگتره  ...

عزیزدلم

خیلی سخت بود ولی هرچی بود گذشت،الان حالم خوبه،من توخصوصی بهتون پیام دادم،بازم میخواید دخترتون رو بستری کنید؟تروتدا جواب بدید،من خیلی حالم بده از وقتی تاپیکتون رو دیدم

عزیزدلم خیلی سخت بود ولی هرچی بود گذشت،الان حالم خوبه،من توخصوصی بهتون پیام دادم،بازم میخواید دخترت ...

چشم عزیزم میخونمش 

ببخشید وقت نکردم چک کنم

پرسه در جریان امواج صوت 
شما بچه ای. به نظر نمیاد خوب شده باشی همین الانم به شدت پرخاشگر هستی و بی ثبات. واسه همین میگم قانون ...

ببخشیدا ولی شما بی ادبی کردی ک گفتی ایشون چرت و پرت میگن :/ بعد بهش میگی پرخاشگر؟ خیلی عجیبههههههه

با استارتر بودی ولی ب من گفتی چرت و پرت میگی من قانون جذبمو انجام میدم،چون خوب شدم باهاش،چون دقیقا ...

اون ب تو گفته چرت و پرت گو بعد گفتی با من بودی گفته پرخاشگری :/ چ بی ادب و پر رو 

ول کن خودتو ناراحت نکن عزیزم ادما کارشون همینه 

تا ی کلوم حرف میزنیم سریع ی چیزی میچسبونن ولی طرز صحبت خودشونو نگا نمیکنن 

بنده خداکجاش پرخاشگره شما پرخاشگر تری که چیزی نگفت بهتون

ولا طرف ی نظر داده این اومده ریپ زده چرت و پرته اینم گفته چرا ایشون گفته پرخاشگر 

طرز صحبت کردن خودش خیلی خوبه انگار 

ادم نمیتونه دوکلمه حرف بزنه سریع بر علیه خودش استفاده میشه

یعنی دلم سوخت برای تماااام بیمارانی که زیر دست شما بستری بودن متاسفانه. انسانیت در شغل شما به سواد ...

دقیقااااا 

سریه طعنه زده 

اولش گفتم عب نداره ولی دیدم کادر درمانه واقعا دلم گرفت از رفتارش

ایشالا حالشون خوب میشه 

امیدوارم از شوهر دادنش منصرف شده باشید 

گویا با تاپیک هایی که راجع به تحصیلات زدم یک عده یاد نقطه ضعف هاشون افتادن و سوختن .اون دیگه مشکل خودتونه نه من .بیشتر پشت سرم تاپیک بزنید و عقده گشایی کنید   
2706