2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تنها کتاب میخونم نقاشی میکنم مینویسم با دوستام بیرون میرم ورزش میکنم

با نامزدم فیلم میبینیم گپ میزنیم آشپزی میکنیم

هرکدوم مزه خودشو داره

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

قبل بارداری 

باشگاه و کلاس زبان میرفتم 

پیاده روی های کوتاه 

گاهی بازارچه و میرفتم پیش همسرم بعد از ظهرها و تلفن به دوستان و خانواده 

با همسرم هم مهمونی می‌رفتیم یا میومد .بیرون .دور دور و گاهی سینما و .....

والا سفر اگه بريم 

تنها هم پسرمو ببرم كلاس ميزم كافه 

گاهيم رستوران 

البته رستوران برا بچه تفريح محسوب نميشه 

بجز سفر اكثر اوقات در گير كاريم هر كدوم البته شبا گاها باهم حرف ميزنيم با پيرم بازي ميكنيم اما حول محور خونه بازم 

سينما هم ميريم 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

سالی دوبار مسافرت 

ماهی یکبار یا دوبار خونه مادر شوهرم 

ماهی یک بار دوبار رستوران شایدم بیشتر 

ماهی یکبار سینما 

سالی دوبار مهمونی زنونه خونه مادرم 

ماهی دو بار کافه 

سالی چن بار هم جاهای دیدنی شهرمون 

خریدم زیاد میرم 

ماهی یکبار هم خونه مادر برزگ

سالی دوبار هم خونه خاله ام 

هفته ای دوبار هم کلاس میرم 

غیر از مسافرت اگر بخوام بگم رستوران رفتن. گاهی پاساژ رفتن..تفریح خاصی به ذهنم نمیاد. 

جدیدا یه سری پادکست درباره جاهای تاریخی و جالب تهران گوش میدم بعدش خودم تنها میرم میبینمشون. کلی هم پیاده روی میکنم تو مسیرش....امروز رفتم اولین پیتزافروشی تهرانو دیدم نزدیک پل حافظ

تفریح من خونه مزار خونه نهایت هفته ای یکبار خونه مادرشوهر و خونه مامانم و دیگر هیچچچچچ 

تفریح شوهرم خونه سرکار کوه خونه مامانش اینا خونه مامانم اینا و دور دور با دوستاش  و گشت گذار با دوستای جنس مخالف

تفریح بچه هامم خونه مامانم خونه مادرشوهر نهایت  هفته ای یک بار پارک که بیشتر بابام میبرشون و تمام.

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤