2752
2734

✨هو الباقی

مردانی که بر عهدخود با خدا صادقانه ایستادند😢

جمله دعایی رهبر عزیزمون در مراسم نماز بر سر پیکر شهدای عزیز که همه گریه می‌کردند و خودشون محکم با صلابت تکرار میکردند :

◼ اللهم إنا لا نعلم منه إلا خیراً 🥺

راز تشییع عجیب ایشون چه بود؟!

چرا با وجود این همه مشکل و تورم، مردم برای شهید رئیسی سنگ تمام گذاشتند؟!

در یک صحبت آقای پناهیان گفتند که شهید سلیمانی هم برای مردم عزیز شدند چون امنیت مردم رو برقرار میکرد یعنی نون و آب و برق بر عهده ایشون نبود ولی امنیت رو مقتدرانه ایجاد کرد

ولی برای شهید رئیسی هم با شکوه آمدن با اینکه مشکل تورم بالاست چون ایشون برای خدمت به خلق خدا تلاش می‌کرد و رابطه معنوی عمیقی در دنیا و اخرت بین ایشون و مردم برقرار شد خداوند فرمودند تو برای کمک به مردم یک قدم بردار ببین چطور تو رو عزیز میکنیم و عزیزشون کرد🙏

◼ حجت‌الاسلام پناهیان: شهید رئیسی ثابت کرد اگر کسی مخلصانه کار کند، خدا او را عزیز می‌کند

◼گفتگو با برادر شهید رئیسی در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت: خودش را وقف مردم کرده بود

رئیس جمهور عزیز دوستت داشتم و افتخار میکنم بهتون رای داده بودم و تاسف میخورم که چرا آنقدر زود رفتین🥺💔

سلام سوره انعام رو میذارم هدیه به همه اموات مخصوصا شهدای خدمت تازه از دست رفته مون🖤🥀

ان شاالله خدا با اولیای الهی محشورشون کنه و شفیع ما در دنیا و آخرت باشند🤲

سوره کلا ۱۶۵ آیه داره لطفا هر کس دوست داره در ثوابش شریک باشه سهم برداره لطفا اعلام کنه ممنونم

ان شاالله اجرتون باشهدای عزیز 🤲

در پایان هم یک مرتبه سوره یاسین میخونم هدیه به امام رضا و امام زمان و همه شهدا برای سلامتی و حاجت روایی و عاقبت بخیری همه افراد شرکت کننده 

هر کس می‌تونه نماز بخونه هم امشب نماز لیله الدفن یادتون نره دوستان هدیه به شهیدرئیسی و همه شهدای همراهشون🙏

اللهم عجل لولیک الفرج و فرجنا به بحق خانم زینب کبری 🤲

یا علی التماس دعای فراوان🤲🖤🥀 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

ختم آیه ای سوره انعام:

آیات 1 تا 10: خودم میخونم ان شاالله

آیات 11 تا 20:

🍃آیات 21 تا30:

آیات 31 تا40:

آیات41 تا50:

آیات 51 تا60:

آیات61 تا70:

آیات 71 تا80:

آیات 81 تا90:

آیات 91 تا 100:

آیات 101 تا 110:

آیات 111 تا 120:

آیات 121 تا 130:

آیات 131 تا 140:

آیات 141 تا 150:

آیات 151 تا 160:

آیات 161 تا 165:

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یازده تا بیست

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

@درمسیرخدا    

@anabelkatanchi    

@خداااهست    

@مهر_رخسار    

@مامان،مهدیار    

صلوات بفرستید برای شادی روح پاکش

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

۱۶۱ تا آخر رو من میخونم

نماز شب اول قبر هم میخونم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
قبول باشه عزیزم سلامت و حاجت روا باشید🤲🖤🥀 

همچنین دوست عزیز💚🖤🖤🖤🖤🖤

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
۱۶۱ تا آخر رو من میخونم نماز شب اول قبر هم میخونم

قبول باشه گلم 

سلامت و حاجت روا باشید 🖤🥀🤲

سلام 21 تا 30  نماز شب اول قبر هم میخونم براشون

سلام عزیزم سه تا پست بالاتر برداشتند 

لطفا شماآیات ۳۱ تا ۴۰ رو بخون ممنونم 

سلامت و حاجت روا باشی خواهر 🤲🖤🥀

آیات 41تا 60

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
2706