2752
2734
نترس بابا. نزدیک دوسال عقد بودم و شوهرم هرشب خونمون و شبی چندسانس حمام البته لا پایی😅😆 ولی باردار ...

خیلی حالم بد دوران عقد چ تخمی اب منی اصلا ندیخت فقط پیشاب اونم اولیه بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نگرانم با پیشاب بدون دخول حامله شده باشه ۷ روز عقب انداختم دارم میمیرم

ایشالا حامله ای 

همه تاپیکات شده حاملگی. خب یکم تحقیق کن مطالعه کن دیگران رو نساب . مغز خودتم به فنا نده😐

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
 کجا مطالعه کنم شما کردی؟؟

چند سالته ؟ اینکه کجا بخونم برای نوجووناس . یه خانو بعد ۲۰ سالگی باید تمام اطلاعات درباره فیزیک بدن و حاملگی رو بدونه. اینترنت ، تجربه عملی و غیره. اینا اطلاعات عمومی ، بخشیش هم پزشکیه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
الان شما مطالعه کردین راجبش احتمال داره یا ن 

آره . بکارت چیه؟ پریودی چیه؟ اسپرم چیه؟ حاملگی چیه؟ بدن شما چی به شما میگه؟, اینا سوالاتین که اینجا مطرحن. اگر خوشت میاد بگم حامله ای مبارکه بچتم پسره 

من نگرانم با پیشاب بدون دخول حامله شده باشه ۷ روز عقب انداختم دارم میمیرم

نترس طوری نیست.

منم دقیقاً دوران عقد بخاطر استرس امتحانات یک هفته عقب انداختم.

داشتیم می مردیم😂

هعییییی یادش بخیر

2706