2752
2734
عنوان

واقعا چرا به خودتون نمیرسید

1345 بازدید | 78 پست

من میخوام سیاست های ارتباط با همسر رو هر بار یکی رو توی هر تاپیک بگم و بعد هم میخوام دوره های تخصصی روانشناسی و کتاب های روانشناسی رو رایگان براتون اینجا بزارم ازش استفاده کنید...قصد و نیتم کمک به دخترخانم ها و خانم هاست و این اشتباهات رو در دور و اطرافم و اینجا به عنوان یک اجتماع از افراد مختلف به وفور میبینم. 

چرا به خودتون نمی‌رسید چرا اسیر کارهای خونه داری و بچه داری و شست و شو و رفت و روب و چخت و پزید فقط

چرا تنتون باید بوی قرمه سبزی بده.

زیر سقف دودی رو دیدی؟فرق یه زن کاریزماتیک با یه زنی که دفع میکنه رو دیدین؟

اون زنی که واسش میمیرن اتفاقا برای خودش ارزش قائله و هیچوقت خودشو وقف شوهر و بچه و زندگی اونا نمیکنه.نه که پشت پا بزنه به بچه و همسر؛که اگر اینطور باشه اصلا چرا ازدواج کنیم،اما فداکاری و نادیده گرفتن خود و وقف کردن خودمون هرگز!

در عوض زنی که هیچوقت خودشو نبینه و واسه همه ایثار کنه تهش هیچکس نمیبینتش...

فاجعه بار تر اونیه که بچه نداره یا حتی عقد و نامزده...

یا اونی که پولشو داره که به راحتی به خودش رسیدگی کنه:)

*عیب نداره اگه مرد رو یکم به خرج و سختی عادت بدین.البته نه که اختلاف درست کنید جنگ و دعوا ولی با سیاست کم کم عادت بدین مرداتونو لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون وقت ندارم 😐🚶🏼‍♀️ 

کارهای مهمتری دارم که باید بهشون برسم تا زن موفق و مستقلی بشم ☺️

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🕊️🖤

والله ما ک هر روز لباس خوشگل و آرایش ملایم و قیافه قشنگ و اخلاق قشنگ و غذای خوش مزه خونه مرتب و رسیدگی جنسی همچی اوکی بودیم باز شوهرمون همون گوه بود هنوزم هست. پس خودمونو خسته نکنیم بهتره. بگور سیاه زن دوم گرفتن . زن بگیرن گورشونو گم کنن ریختشونو نبینیم کلمون آروم بگیره

الان دیگه دوره ایه که همه اینستاگرام و فضای مجازی دارن 

انواع روش های به خودشون رسیدنو هم میبینن و با توجه به شرایطشون انتخاب می کنن 

اگه میبینی کسی مرتب نیست یعنی شرایطشو نداشته و دلیلی نداره ما بهش حس بد بدیم

این تاپیک برای دوم میزنی درسته

اره امروز اومدم دیدم کاربری"دختربهار۰"

نوشته رفته بودیم مسافرت با همسرم تو رستوران به یه دختر داف نگاه میکرد و من با تیپ معمولی و ظاهر آشفته بود و قشنگ معلوم بود منو با اون داره مقایسه می کنه.

البته که همونجا بهش از عیب نامزدش گفتم و تسبیحش کردم و کار همسرش درست نیست ولی خودش هم باعث این میشه که کسی که زمینه اش رو داره بتونه اینطور باهاش برخورد کنه و مشخص شد که ایشون اعتماد به نفس بسیار پایین و عزت نفس بسیار کم و مقداری افسردگی داره.

و اشتباهات دیگری مثل بد گفتن از خانواده که تو تاپیکهای بعد درمورد صحبت می کنیم.ولی کلی اینجا بگم که"دهنت اگه از خانواده پر خون بود جلوی خانواده همسر و همسر و غریبه ها تف نکن!"

کاری به بوی قرمه سبزی ندارم ولی تروخدا حموم برید تروخداااا

میرم بازار دلم میخواد بمیرم وقتی از کنار چنتا خانومی رد میشم که دندونای زرد بوی دهان با رژ لب قرمز لامصببببب بوی عرق

به خودت رسیدن فقط ارایش اینا نیست حموم جز واجباته

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

اینکه یه زن باید به خودش برسه درسته

ولی خیلی از همون آقایونی که دلشون می خواد خانمشون به خودش برسه هم خدا می خوان هم خرما

هم می خوان همه جوره اوکی باشی حال خوب زیبا تمیز و... هم توقع دارن کارهای خونه به نحو احسن انجام شده باشه و به امورات درس و تربیت بچه ها برسی

و به خود رسیدناتم به جیبشون لطمه زیادی نزنه

2706