2733
2734
خب زمان می‌بره عزیزم  باید صبور باشید  اما در عوض اندام دلخواه تون رو با زیبایی بدست میا ...

۵ ماه دیگه عروسیمه بخاطر اون

متاهل💍اگه جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس و حرفات به.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قرص سیپروهپتادین خوبه من الان مصرف میکنم فکر کنم عوارض داره

اره چاقیا عوارض دارن من خوردم برگشت هم دارن😣

سیدرو نخوردم تا حالا

خدا کنه بعد ازدواج چاق شم

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم🔪🩸باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻متاهل و صد البته متعهد👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
اوووو😂👏

کاش یه لاغری بودم که میخواستم چاق شم و نه یه چاقی ک میخواد لاغر شه و باید چیزای خوشمزه نخوره 😔😂

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
اره چاقیا عوارض دارن من خوردم برگشت هم دارن😣 سیدرو نخوردم تا حالا خدا کنه بعد ازدواج چاق شم

سیپرو برگشت نداره 

کاش یه لاغری بودم که میخواستم چاق شم و نه یه چاقی ک میخواد لاغر شه و باید چیزای خوشمزه نخوره 😔😂

بیا جابه جا شیم😂

2706