2752
2734
عنوان

سنو ان تی+علائم + جنسیت😁

142 بازدید | 16 پست

سلام 🤗 امروز رفتم سنو گفت ۱۲ هفته و چهار روزه

۶۸۰ هزینه سنو آن تی شد و ۹۶۸ ام آزمایشش آزاد

خودم حس میکردم بچم پسره

تست کلم بنفش صورتی شد ، ادارم اسیدی بود ph5

حالت تهوع از همون هفته اول داشتم در طول روز و شب فقط مربوط به صبح نبود

سردم میشد زیاد ، اوایل خیلی خوابالو شده بودم

از چیزای ترش و شیرین خوشم نمیاد، از شیرینی که قبلاً عاشقش بودم الان بدمم میاد، چیزای شور دوست دارم بیشتر و ترشک و آلوچه ها رم ملس

میلم به رابطه کم شده بود و برام مثل قبل خوب نبود

کمر درد ام داشتم اکثر مواقع

امروزم همین که دستگاه رو گذاشت گفت مثل پسره ولی بعد که دوباره داشت چک میکرد به خانومه گفت ثبت کن پسر دیدم گفتم کوچیکه ها مطمئنید گفت آره بین پاهاشو دیدم

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😁🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره منم واسه پسرم اصلا رابطه دوس نداشتم بعدم دکترم منع کرده بود 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣

ویارو و علائم ک متفاوته 

من سر سه تا پسرم هر کدوم ی جوری بودم 

یکی عشق شیرینی یکی دیگشون شوری

الان ترش و تلخ

یکی تهوع شدید یکی تهوع کم

ربطی ب جنسیت نداره

ولی اگه دکتر دیده پس اعتماد کن حتما درست میگه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یسوال.... چند بار اقدام داشتی ماهی که باردار شدی و اینکه چه روزایی از دوره ات؟

البته همیشه اول من ارضا میشم این خیلی مهمه برای جنسیت پسر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😁🌈
ولی من پسر اصلا حالت تهوع ندارم

ما خانوگی خیلی حالت تهوع شدید داریم مثلا مامانم هر روز گلاب به روتون بالا میآورد سر آبجیم ولی من به نسبت اونا کمتر بوده حالت تهوعم و بالا نمیاوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😁🌈
ما خانوگی خیلی حالت تهوع شدید داریم مثلا مامانم هر روز گلاب به روتون بالا میآورد سر آبجیم ولی من به ...

عزیزم حالت تهوع ارثی نیست 😐

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
2706