2733
2734

خونه ما دو واحدی هس پذیرایی ما چسبیده ب اتاق اونا. ، شوهرش انگار اومده خونه دیده زنش بچه کوچیکو گذاشته رفته

الانم ی دعوای شدید کردن صداشون تا کوچه میرفت 

شوهرش میگف تو کدوم گوری میری فلانی چرا هرروز بهت زنگ میزنه

زنش میگف خجالت بکش اون زن زندگی داره ، شوهرش میگف گ و ه خوردی هرجا بری دنبالت میام حق نداریدجایی بری

میرم از گوشیت پیرینت میگیرم

زنه هم گریه میکرد ، نمیدونم کدوم خطاکاره یا نه

ولی تنم داره میلرزه کاش شوهرش چیزی نفهمه اون بچه گناه داره ، ای وای چرا زمونه اینطور شد😔😔

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍

فقر مالی، فقر فرهنگی و فساد و فحشا میاره

لعنت به مسببانش

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای داد بیداد

بخدا جوری بهم ریختم انگار من ی خطایی کردم

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
شاید سوتفاهم شده واسه. اقاهه

دعا میکنم سوتفاهم بشه خیلی بده ابروشو میبره این مرد

بيچاره بچه که مامانش ولش میکرده

اره ی چن باری بهم گف من میرم جایی نمیتونم بچه رو ببرم ببین اگ گریه کرد بهم زنگ بزن

وا منم بچم کوچیک بود شهر غریب بودم واسه اون میرفتم چرخی میزدم میومدم یه روز شوهرم اومد خونه دید نیستم چنان دعوایی راه انداخت چاقو برداشته بود خودشو بزنه احمق بی خودی گناه زن مردم نکن چون من خودم تجربه دارم نه خیانت کردم نه با کسی بودم

کاربر ۹۵ هستم 
اگه بار اوله، احتمالا زنه یه غلطی کرده

چن باری بهم گف مراقب بچم باش من میرم جایی زود میام

دعاش میکنم اگ خطایی کرده خدا سرپوش بزاره رو خطاش توبه کنه

خداا بامرد زندار ریخته روهم یعنی؟

انگاری🥺

2706