2733
2734
عنوان

توهم زدم !!

121 بازدید | 11 پست

همش فک میکنم باردارم 😐😂 

با قرص پیشگیری میکنم ولی این ماه یه چند شبی فراموش میکردم بخورم و همون روزا هم برعکس رابطه محافظت نشده داشتیم 

یه سری علائم دارم که به شک میندازتم : خستگی و کسلی . همش خابم میاد . وقتی تو گرما میرم بیرون نفسم میگیره ( بارداری اولم همین علائم رو داشتم ) 

هنوز پری نشدم و چند روزی مونده 

از صبح نشستم دنبال سوپرایز بارداری برا همسرم میگردم 🤣 

بیبی بزنم یا صبر کنم ببینم پریود میشم یا نه ؟

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🕊️🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من نگرانم با پیشاب بدون دخول حانله شده باشم

بیبی چک بزن مطمئن باشی 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🕊️🖤

چقد بیخیالی سر زندگی یه بچه😐

بابا رابطه محافظت نشده دوست دارید آی یو دی بذارید من ۵ ساله آی یو دی دارم هر ۶ ماه هم چکش میکنم میرم پیش پزشکم

ولی رو جون بچه احتمالیم قمار نمیکنم چون مطمئنم نمیخوامش

https://abzarek.ir/service-p/msg/1893595
مبارکه

هم دوست دارم یه بچه دیگه بیارم هم شرایطش رو ندارم ( مالی اوکیع خودم کاروزندگی دارم بچمم هنوز ۲ و سال نیمه )

چقد بیخیالی سر زندگی یه بچه😐 بابا رابطه محافظت نشده دوست دارید آی یو دی بذارید من ۵ ساله آی یو دی ...

😐😐😐😐 اول ببین شرایطش رو دارم یا نه بعد اینجوری بگو ! 

شرایط مالیم خداروشکر جوریه که بتونیم از پس دو تا بچه بربیایم و هم خودم هم شوهرم بچه دوست داریم ولی قرص می‌خوردم تا یکم بچه اولم بزرگتر بشه و خودم شرایط کارم اوکی شه 

😐😐😐😐 اول ببین شرایطش رو دارم یا نه بعد اینجوری بگو !  شرایط مالیم خداروشکر جوریه که بتونیم ...

مگه شرایط فقط مالیه؟ منم شرایط مالیشو دارم حتی توان روانیشم دارم، خانوادم هم امن و سالمه

ولی اینا فاکتور های کافی برای بچه دار شدن نیست

تصمیم شما به خودت مربوطه کاملا

ولی این بی برنامگی واسه بچه دار شدن جالب نیست

https://abzarek.ir/service-p/msg/1893595
مگه شرایط فقط مالیه؟ منم شرایط مالیشو دارم حتی توان روانیشم دارم، خانوادم هم امن و سالمه ولی اینا ف ...

باشه بابا 😐