2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعلی‌اکبر جراحی پلاستیک میکنن.میکوبن از نو میسازن

من خودم ده ماه قندمصنوعی نخوردم زاویه فکم زد بیرون منظورم از قندمصنوعی شیرینی کیک نوشابه ابمیوه شکر.....

یا ببین لیپو فیس انجام بده زاویه فکت میزنه بیرون

(جراحی بوکال فت ازبین بردن غبغب حتی اگه غبغبت اونقدر کم باشه ک کسی متوجه نشه بعده تخلیش جوری چهرت تغییرمیکنه که پشمات میریزه)

من بوکال فتو انجام دادم زاویه فکم بیشتر شده

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
من خودم ده ماه قندمصنوعی نخوردم زاویه فکم زد بیرون منظورم از قندمصنوعی شیرینی کیک نوشابه ابمیوه شکر. ...

واقعا؟؟؟

الان که رفتم سرچ کردم دیدم خیلی خفنه.

من واقعا نه قند و شیرینی میخورم و نه نوشابه. از بچگی لپ زیاد داشتم. حالا غبغب هم یه کوچولو بهش اضافه شده.

هزینه عملت چقدر شد؟ چند ساله انجام دادی؟ عوارض چی بود؟!

واقعا؟؟؟ الان که رفتم سرچ کردم دیدم خیلی خفنه. من واقعا نه قند و شیرینی میخورم و نه نوشابه. از بچگ ...

من غبغب انجام ندادم ولی هزینش ۶۵۰۰تا ۸۰۰۰میلیونه

بوکال فتم ۷۵۰۰

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان