2733
2734
عنوان

زمان تخمک گذاری با دوتا فولیکول

51 بازدید | 10 پست

سلام همراهان عزیز نی نی سایت تورورخدا جواب سوالمو بدین

من روز ۱۲ پریودی رفتم پیش دکتر کیت گذاشت گفت عالیه واسه اطمینان سونو هم رفتم فولیکول غالب تخمدان سمت راست ۱۸ و تخمدان سمت چپ ۱۹ روئت شد

دکترم گفت دوشب پشت سر هم از ساعت ۱۲ الی ۱ شب نزدیکی داشته باش

منم همه کارایی که گفته بود رو انجام دادم ولی امروز روز چهاردهم پریودیم رفتم دوباره سونو دادم چون زیر شکمم خیلی درد میکرد که معلوم شد فولیکول سمت چپم آزاد نشده و فقط سمت راستی آزاد شده

دکتر میگه بازم دوشب نزدیکی داشته باش ولی من نمیخوام چون فک میکنم که شانس پسر کم میشه

حالا ممنون میشم شماهم منو راهنمایی کنید اون دوشبی که من اقدام داشتم اون تخمکم که غالب بوده آزاد شده حالا باز لازمه بخاطر این یدونه که مونده اقدام کنم

واسم دعا کنید زودتر مامان بشم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیشه با قطعیت گفت ولی جفت فولیکولات برای پسر مناسبه حتما رحمتو قلیایی کن قبل ارگاسم همسرت 

به نظرت با همون یدونه که آزاد شده و دوبار هم اقدام داشتم میگیره؟

اره یکم ضعیفه ولی دکتر داروهای قوی بهش داده

همش استرس دارم و اینکه نمیدونم به حرف دکترم گوش کنم یا نه

آخه هم میشه سه شب پشت هم اسپرم همسرم ضعیف میشه هم اینکه از روز تخمک گذاری اصلیم دور میشم

همش استرس دارم و اینکه نمیدونم به حرف دکترم گوش کنم یا نه آخه هم میشه سه شب پشت هم اسپرم همسرم ضعیف ...

راستش سه شب اقدام پشت هم بنظر منم واسه پسردار شدن عجیبه از دکتر مطمئنی کسی پیشش رفته ؟

شایدم داروهاش قویه و از اسپرم مطمئنه 

راستش سه شب اقدام پشت هم بنظر منم واسه پسردار شدن عجیبه از دکتر مطمئنی کسی پیشش رفته ؟ شایدم داروها ...

آره دکتر رامش مشکوری جزو بهترین ماماهای قبل از بارداری و تعیین جنسیت هستش