2752
2734
عنوان

واسه نی نی معصوم تو دلم دعا کنین

130 بازدید | 17 پست

خدایا خودت حال دلمو می‌دونی خدایا خودت همچی رو درست کن تو فقط میتونی 

خدایا من دلم واسه نی نی تو دلم میسوزه چون چند روزه دارم از غصه دق میکنم به بزرگیت قسمت میدم تو هم بهش رحم کن نذار با این استرس تو دلم اذیت بشه 

خدایا من دستم خالیه هیچ کاری از دستم بر نمیاد فقط معجزه تو میخوام

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیشده میگه عزیزم

خیلی واسم سنگینه واسش دعا کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
خیلی واسم سنگینه واسش دعا کن

چی شده خب چرا حرف نمیزنی ؟ 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
چی شده خب چرا حرف نمیزنی ؟ 

نمیتونم بگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید کسی بتونه کمکتون کنه خب راجبش صحبت کنید سبک بشید عزیزم 

نمیتونه اصلا نمیتونم به زبون بیارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه میکنه و معجزه می بینی  یه ذکر هست تو یکی از تاپیکام گذاشتم اسم تاپیکم این ذکر معجزه اس&n ...

ممنونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706