2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از تیزهوشان متنفرم من یه سال اونجا بودم فقط دلم میخواست خودکشی کنم نمرم پایین شد شد ۱۶ اخراجم کردن 

سلام خوبی شما تویی که اومدی امضام بخونی برام دعا کن که چیزی که میخوام بدست بیارم چیزی نمیخوام ترک کنم دعا کنی برام هاا چون امضام خوندی یوهاهاها
از تیزهوشان متنفرم من یه سال اونجا بودم فقط دلم میخواست خودکشی کنم نمرم پایین شد شد ۱۶ اخراجم کردن&n ...

ولی اگر دلت میخواد برو جلوت نمیگیرم اگر درس خونی هر روز هر ساعت درس خونی برو ولی زیاد نخون از درس زده بشی نمیخونی دیگه

سلام خوبی شما تویی که اومدی امضام بخونی برام دعا کن که چیزی که میخوام بدست بیارم چیزی نمیخوام ترک کنم دعا کنی برام هاا چون امضام خوندی یوهاهاها
جو بچه ها چجوریه مذهبین امروزین ؟ اهل رل زدنن یا نیستن یا از اینایی ک هی عاشق میشن  بچه ها چجور ...

من خودم مدرسه ای که بودم یادم نمیاد ششم به هفتم بودم 

همه درس خون ولی یکم رقابتیه الان رو نمیدونم

فارغ التحصیل تیزهوشانم

خیلی جو خوب و سالمی بود اگه رقابتی ام بود سالم بود 

اکثر بچه ها تمرکز شون رو درس و تحصیل شون بود و اینجور نبود ک فقط و فقط درس بخونن با نمرات عالی همیشه توی مسابقات فرهنگی و اردو  علمی شرکت میکردن و مقام میاوردن 

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
2706