2733
2734

من خیلی تیزم

مچشونو از یه طریقی گرفتم بعدش به مادرم گفتم

ولی چیزی نگفتیم سکوت کردیم گفتیم انشالله خیرشو ببینن و موفق باشند

متوجه شدم شریکی با یکی از دوستاشون پیدا کردن

شوهرش مهندس عمرانه موقع کندن زمین و... یه مکعب طلای خیلی بزرگ پیدا کردن 

بعدشم یه بار نقشه گنج داشتن تو یه جنگلی نزدیک های استان فارس زیرخاکی پیدا کردن اینارو من نامحسوس از یه طریقی اطلاعاتشو درآوردم

بعدش متوجه شدم با یکی از زنای همسایشون دست به دست هم دادن زدن تو کار مواد فروشی و فروختن مشروب!

خیلی عجیب وضعشون عوض شد یهو منم شک کردم و اطلاعاتشون درآوردم

خواهرم زرنگع نه وسایل خونشون عوض کرد نه خونشون نه ماشینشو ولی از نظر وضعیت و گردش هاشون متوجه شدم مثلا تا رسیدن به پول اولشون رفتن دبی! فکر کنید کسی که زیر صفر هست به این حد رسید من شک کردم و وارد عمل شدم ریز ریز اطلاعات درآوردم با مدرک!

میدونید زندگی شخصی خودشونه ولی از وقتی که به مال حروم دست زدن بشدت بی رحم حروم خور و بشدت بی وجدان شدن

خیلی خودشونو گم کردن

خواهرم اصلا خودشو نمی‌شناسه

استغفرالله حتی خدارو هم نمی‌شناسن

خیلی بی رحم شدن

خیلی با خانواده بد شدن یا پدرم مادرم من و خواهرم

همش دنبال خون و خونکشی هستن

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
به شما ربطی نداره زندگی شخصی اونا الکی کارآگاه بازی درنیار وسط زندگی خصوصی مردم این حرفارو یجای دی ...

اونم تو زندگی من دخالت می‌کنه 

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط اونجایی ک گفتی اطلاعات در آوردم🤣🤣🤣😐😐

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
تو فضولی تو زندگیشون سرک کشیدی،متنفرم از آدمای فضول

یه مدت بی دلیل باهاشون بد شده بعداز اون قضیه

خیلی خیلی بد

الکی الکی دعوا راه میندازه

یه مدت بی دلیل باهاشون بد شده بعداز اون قضیه خیلی خیلی بد الکی الکی دعوا راه میندازه

هیچ چیزی بی دلیل نیست حتما رفتاری از شما دیده که کفرش سراومده

وزن شروع ۸۰ وزن فعلی ۷۷ وزن هدف ۶۵.
هیچ چیزی بی دلیل نیست حتما رفتاری از شما دیده که کفرش سراومده

عزیزم قضاوت نکن نمیبخشمت اصلا چون قضاوتم میکنی

این همون آدمی بود که بی دلیل باعث شد به کسی که دوسش دارم نرسم دنیارو به هم ریخت!

من فقط میگم از روزی که حروم خور شده همش با خانواده درحال بحثه بی دلیل گوشیو میکشهو دعوا راه میندازه