2752
2734

اگه کسی بود لایک کنین

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"              «زندگی در نهایت همهٔ مارا می‌کشد!»         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از قبل اینکه بفهمم باردارم یعنی هفته های هفت و هشت خیلی نفس نفس میزدم کلا نفس کم نیاوردم درحالی که قبلا اصلا اینجوری نبودم ،منی که عاشق چیزهای شیرین بودم دیگه دوست ندارم ،بیشتر دلم چیزهای ترش و شور میخواد ولی بیشترین ویارم توتفرنگیه خیلی صورتم لاغرشده ،حالت تهوع اصلا ندارم فقط خیلییی کم بعضی وقتا شب ها،ویه چیز دیگه من قبلا خیلی صبوربودم الان اصلا اینجوری نیستم باکوچک ترین چیزی ازکوره درمیرم اصلا دست خودم نیست

هرسقوطی پایان کارنیست ،باران راببین سقوط باران قشنگترین آغازاست...❤
دختره سیسی جون

خیلی ممنون گلم ،راستش یه دخترم دارم شیربه شیر شدن ،خودمم حدس میزدم همجنس باشن چون فاصله شون کم بود ،فقط علاعمم با دخترم فرق داشت،خوبه که دخترباشه واسه دخترم خوبه تنهانمیمونه😍

خیلی ممنون گلم ،راستش یه دخترم دارم شیربه شیر شدن ،خودمم حدس میزدم همجنس باشن چون فاصله شون کم بود ، ...

اره خیلی خوبه ولی من یه برادر دارم یه خواهر با برادرم خیلی صمیمی ترم ولیی

اره خیلی خوبه ولی من یه برادر دارم یه خواهر با برادرم خیلی صمیمی ترم ولیی

واقعا وای چه خوب خداحفظشون کنه، پس فرقی نداره هرچی که باشه خوشحال میشم شاید اگه پسرم شد باداداشش خوب شدن مثل شما❤❤