2752
2734

😭میترسم بگم 

سر همون موضوع مامانم خفت میداد دعوام میکرد اما من گوش نمیکردم شده بود عادت

الان هم نابود کردم موهای خودمو 

داداش نامردی هم دارم هر روزی به بهونه ای بهم میپره ی روز میاد میگه امسال کنکور قبول نشد باید شوهرش بدیم

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺

چی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا باید به ما اعتراف کنید؟

روی یک کاغذ بنویسید

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

موهاتو دونه دونه میکنی؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
از برخورد یکی مثل شما میترسیدم این چه برخوردیه میتونی بری از تاپیک

خود ار ض ا یی???????

خواهشا افراد زیر بیست سال ریپ نزنن و با من بحث نکنن چون عادت ندارم با کوچیکتر از خودم درباره مشکلی همکلام و همصحبت شم نظر خودمه به کسی هم مربوط نیس تمام😑

خانما من ی مدت موهام جوش میزد خیلی هم جوش میزد یکی میگفت شپشه یکی میگفت قارچه اما هیچی نبود

بعد جوشا که خشک میشد خوشم میومد میکندمشون هی زخم میشد اونقدر زخم میشد و خوب میشد به مرور موهام سفید شد

الان هم هنوز زخم میشه و عادت کردم یهو دست میبرم تو موهام پسشون رو میکنم

به عنت سخته ولی اهمیت نده تو بگو باشه انجام نده چه ربطی به موهات داره خدا من خریت کردم سر ی چتری که ...

مشخصه سنت پایین و از اینطور صحبت کردن احساس غرور میکنی ولی واقعا زنندست

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
خود ار ض ا یی???????

نه نه گفتم الان

سرم جوش میزنه جوشا رو هی میکنم الان موهام سفید شده

داداشم الان درومد گفت چرا نمیبریش دکتر کل موهاش سفید شده منم بحثم شد باهاش

نه نه گفتم الان سرم جوش میزنه جوشا رو هی میکنم الان موهام سفید شده داداشم الان درومد گفت چرا نمیبر ...

اول برو دکتر تا مشکلت رو درمان کنه.

بعدم یکمدت تو خونه کلاه رو سرت بذار تا عادتت از بین بره.

2706