2733
2734
عنوان

شما درکم می کنید؟؟

40 بازدید | 7 پست

سلام دوستان  من  دانشجو هستم پدر بزرک  ۲ نفر دیگه هر ماه بابت مریضی پدر بزرگم ۱ بار می یان خونمون و صدا و رفت امد زیاد میشه منم امتحاناتم سخت و زیاد و  نمرانم به شدت برام مهمه   هر باری که می یان مشکلی ندارم منتها زمان امتحانات کلافه میشم 

ما کلا  خونمون یه اتاق داره  این بار سر امتحانات رفتم تو  اتاق و درو قفل کردم  حالا  مامانم میگه میشه باز کنی  بیان  اینجا   دراز بکشن و ... 

از یه ور امتحاناتم حیلی  سخاع .... از یه ور دلم می سوزه  مکه من چه گناهی کردم که هر بار باید زحر بکشم  گریم داره در می یاد نگید برم کتاب خونه برام سخته و دوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخهد من از خونه اواره بشم به خاطر  بقیه؟ خب ما که مشکلی نداریم  تو حال بخوابه بهونه ...

اول ی آهنگی چیزی گوش بده که ذهنت باز بشه استرس نداشته باشی بعدش بشینی بخونی کمتر هواست پرت میشه من میخام تمرکز کنم اول ذهنمو آماده میکنم 

میگذره