2752
2734
عنوان

با این همسایه چطور برخورد کنم

292 بازدید | 26 پست

مستاجر هستن

هر روز کلی مهمون دارن و اصلا سکوت رو رعایت نمیکنند کلی کفش جلو در میندازن 

بجه هاشون همش در حال گریه کردنن و ساکتشون نمیکنن

چند بار تذکر دادیم ک کفش هاتون رو اینجوری نندازید جلو در ما ولی گوش نمیدن

مهمونی که دارن صدای اهنگ رو خیلییییییی زیاد میکنن و مادر من خسته از سرکار میاد میخواد استراحت کنه بخاطر سر و صدای اینا نمیتونه

چند بار مادرش و پسرش و دیدم با اینکه 16 سالمه سلام دادم ایشون جواب ندادن فقط چپ چپ نگاه کردن

من براش کم بودم رفت با عبدالله ابن زیاد ((:

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگ بخوان بمونن چی

به صاحبخونه بگید دهن به دهن نشید باهاشون 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
حالا خوبه مستاجرن همسایه بیشعور ما باما پارکینگ مشترک دارن ماشین صفر مارو روز سوم انقدر درشونو محک ...

با اجازه استارتر 

چطوری انقد وزن کم کردید توی چه مدت و چطور اگه میشه بگید

فردایی خواهد رسید که در آرزوهایم زندگی میکنم.

یاد همسایه خونه بابام افتادم ... تابستونا هر شب مهمون داشتن تو تراس مینشستن صدای خنده هاشون  که انفجاری بود هر لحظه،قل قل قلیون  و آهنگشون  خیلی رو مخ بود ... کاری ب مهمونیشون نداشتم فقط تا ساعت ۲  نشستنشون خیلی رو مخ بود

کاریم نکردیم دیگه چیکار میتونستیم کنیم

هیچ کاری نمیتونی بکنی 

من خودمم گرفتار همین همسایه هام 

چندین بار با صابخونه صحبت کردم به خانواده کم جمعیت اجاره بده خونشو

ولی گوشش بدهکار نیست برا امسالم تمدید کرد تازه 

صبحی لعنت  نثار صابخونه کردم از بس صداشون زیاد بود فقط تونستم بگم خدا لعنتت کنه فلانی 

دیگه کاری ازم برنمیاد نمیدونم چیکار کنم

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
یاد همسایه خونه بابام افتادم ... تابستونا هر شب مهمون داشتن تو تراس مینشستن صدای خنده هاشون  که ...

بخدا از سردرد انقد چایی خوردم همش دسشویی ام    

من براش کم بودم رفت با عبدالله ابن زیاد ((:

یاد همسایه های خودمون افتادم که در کوچه میشینن هر وقت از کلاسم می‌خوام برم خونه وقتی سلامشون میکنم از ۱۰نفر فقط ۲نفرشون سلام میکنن بقیشون همچون برنداز میکنن ادمو ببین چه لباسی پوشیدی و....

دیگه از این به بعد سلامش نکن شما هم اگه دیدیش یه نگاهی بهش بندازو ب.ا.س.ن.ت.و بکن بهش یه ذره آداب همسایه داری بلد نیستن اه

با اجازه استارتر  چطوری انقد وزن کم کردید توی چه مدت و چطور اگه میشه بگید

نه واقعا حال ندارم توضیح بدم

تاپیکای منو چک کنید یه تاپیکی رو می‌بینید با عنوان فقط مهربونا بیان آخر اون تاپیک کامل توضیح دادم

عاشق خدام چون میدونم هیچ عشقی موندگار تر از عشق اون نیست
2706