2752
2734

دوستای خوشگلم دولت مورد خواستگار براتون میگم به کدومش حس مثبت دارین جوابش میدین ؟ 

۱ مورد اول …. فرض کنین این خواستگار از اقوام یا دوستان هستن …. قبل از خواستگاری هیچ رابطه ای رفت آمد هیچچچچی با اون آقا خانواده‌ش ندارین حتی اصن ندیدنش اصلا هم نمیشناسینش ، یهوییییییییییی یکدفعهههههه بدون مقدمه واسط بفرسته خواستگاری بگه باهام ازدواج میکنی ؟…

۲ مورد دوم این خواستگار که از اقوام هست یا از آشنایان هیچ رفت آمد ندارین اصلا ندیدینش اصلا هم نمیشناسین ، میاد واسط میفرسته کم کم زمینه چینی میکنه مثلا از خودشون میگن از علاقه آقا به شما میگن توی چندین جلسه یا چندین تماس خوب زمینه آماده میکنن بعدا خواستگاری می‌کنن ؟ 

کدوم میپسندین؟

اینکه آشنا هستن یا غریبه مهم نیست شرایط خیلی مهم تر از اینا هم وجود داره. اخلاق. نزاکت. ایمان. کار . اهل دود و دم نبودن . خداشناش بودنش...

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینکه آشنا هستن یا غریبه مهم نیست شرایط خیلی مهم تر از اینا هم وجود داره. اخلاق. نزاکت. ایمان. کار . ...

صحبتت درسته گلم کاملا صحیح منتها من سوالم چیز دیگه بود یکی بدفعه بیاد جلوت بدونه اینکه بشناسیش یا از خودش بگه یهویی بگه با من ازدواج کن ! خیلی عجیب میشه آدم سکته میکنه

صحبتت درسته گلم کاملا صحیح منتها من سوالم چیز دیگه بود یکی بدفعه بیاد جلوت بدونه اینکه بشناسیش یا از ...

نه چرا سکتع کنه چند مرحله قرار بزارید رفت وامد بکنید شاید از هم خوشتون اومد نیومده م رد کن بره

ام البنین دخیلم، درمانده و ذلیلم تا ندهی مرادم، دست از تو برندارم       کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن