2733
2734
عنوان

فقط سه روز دیگ

193 بازدید | 41 پست

فقط سه روز دیگ مونده 

بیان برا عغدم صحبت کنن واقعا میترسم چون خانوادم از عمد میخان مهریه زیاد بگن ک بهم بوخوره 

دعایی چیزی راه حلی دارین بهم بگین تا ای سه روز معجزه ای شه ک چیزی بهم نخوره یه کمکی بهم کنین چیکار کنم 

رو کاغذ ک میگن از خدا چیزی بخای بهتر عمل میکنه بنویسم تو ای سه روز خدا صدامو میشنوه ک کمکم کنه چیکار کنم دعا بگین بهم بخونم 🥺🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مگه خانواده ت راضی نیستن؟

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

وافوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

کارتو بسپر به خدا... ان شالله که به خیروصلاحت باشه و همه چی همونجور که دوس داری پیش بره و همونی که میخای بشه

ولی درکل باید با خانوادت صحبت کنی و راضیشون کنی

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
چرا راضی نیستن

تایپیک قبلم گفتم چون ک پسر عموی بی همه چیز بی ناموسم نشسه توی جمعی ک نامزدمم بوده درباره ی منو خانوادم بد گفته نامزدمم زدتش بابت دست درد نکن یه چیم طلبکار نامزد مظلوم غیرت کش من هسن حرف او دروغ گوی کثیفو باور کردن دل نامزد منو شکوندن بمیرم براش 🥺🥺😭

2706