2733
2734

براا منم جواب بدین

من به حسن میرسم یا نه

ماه تولدش چیه

حسی دارع بهم یا نه

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تروخدا منو بگو الان اومدم

حست به من چیه کلا؟ 

و اینکه با دوستم دوست میمونم تا اخر عمرم؟؟؟ 

زندگی‌ازمرگ‌پرسید: +چراهمه‌منودوست‌دارند‌و‌از‌تو‌میترسند..!؟ مرگ‌گفت؛ +چون‌تو‌یک‌دروغ‌قشنگی‌ولی‌من... یک‌حقیقت‌تلخ…‌…!ⵜ️ 
جواب منو ندادین اونی که ذهنمه حسش بهم چیه؟ رابطمون پایداره؟ 

نمیدونم عزیزم واقعا سرم درد میکنه  پیشونیم داره میترکه تا حالا اینجوری نشده بودم😐🥺

من حس ششمی نیستم ❤️

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 
من همش حس میکنم تا 6 ماه دیگه بارداری  فک کنم پسر هم باشه  اگر نشد هم ناراحت نباش حکمت خ ...

آسمان جان برا منم جواب بده توروخدااا

با مخالفتای زیاد دارم درس میخونم بنظرت ب جایی میرسم تهش یا بیخیالش شم؟

الان حالش خوبه؟

چنتا بچه دارم بنظرت

نمیدونم  ازدواجت حس میکنم از طریق واسطه هس

اقا حس ششمی؟ بیاحس ششم هامون رو بسنجیم😁😁

دخترمهربونی هستی سعی میکنی منطقی برخود یا کاری کنی زیاد درگیر احساسات نیستی ولی حس میکنم رو یکی کراشی زیاد مطمئن نیستمااا زود رنجی ولی بروز نمیدی یعنی تو دلت بیشتر نگه میداری دوس داری بهترین باشی رنگ های سرد رو بیشتر دوس داری دختر قوی و مستقلی هستی یه چیزی هم ذهنت رو درگیر کرده واینکه استرس داری😁

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
2706