2752
2734

ممنون از جوابتون

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین 🥲خدایاخودت کمکم کن لطفاااا یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️
من از روز سوم پریودیم شبی دو عدد خوردم 

باردار شدید؟ من گفت از روز دوم شبی یکی به نظرت چجوری بخورم

یه بار متخصص بهم داد گفت پنج سیکل شبی دوتا تا ده سیکل

❌️لطفا فقط فقط خانما تو تاپیکای من شرکت کنن ❌️ عشقم فقط همسرم تموم زندگیمه میمیرم براش 💝من انشاالله سال جدید ۱۴۰۳ یه بچه ی خوشکل و سالم دارم از خدا میخوام به  من وهمه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح بده آمین 🥲خدایاخودت کمکم کن لطفاااا یه صلوات برام بفرست ممنونم 🤲🤲🤲🤲 ❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من همون ماه باردار شدم عزیزم 

خوشحال شدم انشاالله همیشه سالم باشن

نمیدونم شبی یکی خوبه از دوم سیکل؟

یا شبی دوتا از پنج سیکل؟

خوشحال شدم انشاالله همیشه سالم باشن نمیدونم شبی یکی خوبه از دوم سیکل؟ یا شبی دوتا از پنج سیکل؟

قربونت  عزیزم انشالله شما هم همین ماه باردار میشی 

دکتر دیگ چ فرقایی بهت داد و مشکلت چی بود

Live for ourselves not for showing that to others
قربونت  عزیزم انشالله شما هم همین ماه باردار میشی  دکتر دیگ چ فرقایی بهت داد و مشکلت چی ب ...

ممنونم عزیزم مشکلی نداشتم فقط برای تقویت تخمک داد که زودتر تخمک گذاری کنم