2752
2734
عنوان

مشکلات خانوادگی

42 بازدید | 8 پست

من مامان بابام از هم جدا شدن منم با مامانمم ... یکشنبه امتحان علوم سراسری داریم ولی مامانم رفته شمال منم خونه بابامم ...بابام خیلی اذیتمون کرد .....منم اصلا دوست ندارم ببینمش ولی مامانم هی می‌ره شمال خونه مامان و باباش ،،،منم اونجا اصلا کلا غیر از یه مناسبت های خاص نمیرم چون رفتار هاشون باهام ناشایست هست و کلا سوال های خیلی شخصی میپرسن منم خوشم نمیاد نمیرم....

الانم فیزیک هیچی بلد نیستم ....نمره علوم خیلی مهمه چون انتخاب رشته دارم 

چجوری بیست شم علوم؟نمره ترم قبلمم ده بود خیلی کمه باید بیست شم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استرس دارم تو چی؟؟

خیییییلی زیاد.سرم درد میگیره چون بلندبلند میخونم.

برا همینوخیلیم عقبممم.. نمیرسم..مطمینم نمیرسم همشو بخونم

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍  
خیییییلی زیاد.سرم درد میگیره چون بلندبلند میخونم. برا همینوخیلیم عقبممم.. نمیرسم..مطمینم نمیرسم همش ...

من در طول سال باز یه کم خواندم ولی فیزیک هیچی بلد نیستم تقریبا ....

منم بخدا از دیروز نشستم تو اتاق ،کمرم داره می‌شکنه ،فصل ها رو پراکنده میخوانم اینطوری پیش نمیره که یه فصل و کامل بخوانم بعد برم سراغ فصل بعدی البته اینم درست نیست ولی منم میترسم نرسم

من در طول سال باز یه کم خواندم ولی فیزیک هیچی بلد نیستم تقریبا .... منم بخدا از دیروز نشستم تو اتاق ...

من‌ خیلی استرس دارم.دوس دارم بخونما .ولی خابم میگسره و سردرددارمم

دیبایی ساختم ک ب بودنش افتخار میکنه:)🤌🏻🤍