2733
2734
عنوان

شوهرم نمیزاره بمونیم

288 بازدید | 9 پست

خیلی وقته مسافرت اینا نرفتیم بچم داره دق میکنه از تنهایی،حالا یکی از آشناهامون یه شهر دیگس اونم همش بهم زنگ میزنه میگه بیاید بمونید مام تنهاییم.حالا بعد مدت ها شوهرم راضی شده ببرتمون ولی میگه فقط یه شب بمونیم.میگم ما رو بزار خودت بیا حداقل سه چهار روز بمونیم ما میگه نه اصلا.حالا به اون آشنامونم گفتم اینجوریه،گفت نه توروخدا بیاین یه هفته اینا بمونید برا یه شب بچه ها بیشتر دلتنگ میشن...حالا خیلی ناراحتم چیکار کنم؟

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حرف شوهرت درسته 

عزیزم اون حالا به تعارف کرده ،،،یه هفته میخواید بخونید خونه مردم چیکار کنید 

منم مثل شوهرتم،،،،همون یه شب هم بخوام برم با هزارتا خجالت میرم ،،،

اون اشنات یه تعارف زده یا داغ بوده ،،،اخه به هفته خونه مردم خیلی سخته !!!

تو این وضعیت اقتصادی

میری اونجا سر دو روز خسته میشه بی محلی و اینا می‌کنه پشیمون میشی خودت  

حق با شوهرته . میخواین بگردین ، برین مسافرت نه اینکه برید خونه مردم .

خب اونام میان می‌مونن خونه ما.بعدم درجه یکه.خودش دعوت کرده حتی شوهرش میگفت خودم میام دنبالتون

حرف شوهرت درسته  عزیزم اون حالا به تعارف کرده ،،،یه هفته میخواید بخونید خونه مردم چیکار کنی ...

درجه یکه.تعارف نیست چند ماهه زنگ میزنه میگه بیاید شوهرم بیاد دنبالتون.انقد زنگ زده نمیدونم دیگه چی جوابشو بدم

حرف شوهرت درسته  عزیزم اون حالا به تعارف کرده ،،،یه هفته میخواید بخونید خونه مردم چیکار کنی ...

بعدم چند بار رفتم و اونام اومدن غیر احترام چیزی ندیدم

بعدم چند بار رفتم و اونام اومدن غیر احترام چیزی ندیدم

آها ،،،

خب در غیر این صورت نمیدونم 

باهاش حرف بزن ،،،

اگه دیدی گوش نمی‌ده هی بهانه کن تو خونه ،،،بگو حوصله مون سر می‌ره ،،،هیچ جا نیست بریم ،،،،پاشو بریم بیرون 

تا کلافه بشه راضی بشه 

همین که هست رو فعلا برو و غصه الکی نخور

جدای از شوهرت یاد بگیر نخوابی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم