2733
2734
عنوان

مامانم رفت …💔

352 بازدید | 19 پست

حس میکنم خیلی بهم ظلم شده که مامانم رو تو ۲۳ سالگی از دست دادم ..

از سرطان تخمدان کلی هم زجر کشید زد به کل بدنش …

۵۶ سالش بود…

کسی اگه بوده مثل من بیاد بگه چطور آروم سدید؟ کیا ۲۳ سالگی و همین سن های کم مادرشون رو از دست دادن .؟؟ 

خدا رحمتشون کنه😭🖤

دختر خوبی ام نی نی یار تعلیق نکن درخواست دوستی آقایون ممنوع حالا هی درخواست بدین وقتی رد شد ببینین وقتی که بچه بودم فکر میکردم که تنها چیزی که خوشبختی میاره پول هست اما بعد فهمیدم که نه سلامتی جای خود پول هم جای خود هرچیزی جای خودش رو داره پس ناشکر نباشیم زمانی شیطون ترین دختر توی دنیا بودم که از در بیرونش میکردن از پنجره میومد داخل یادش بخیر یه بار حتی تو نوشابه تو لیوان دوستم نمک ریختم ولی اونم تلافی کرد و ریخت رو سرم دختر مهربونی هستم و زود صمیمی میشم ولی وقتی که بفهمم کسی داره ازم سوءاستفاده میکنه دیگه اون آدم قبلی نیستم و نشونش میدم که با کی طرفهساعت ۹شب تبدیل به زامبی میشم و هیچکس نمیتونه آرومم کنه و از دستم در بره .یه روز که بیرون رفتم دوستم رو دیدم که داشت با خودش حرف میزد بعد فهمیدم نه اون داره با عروسک تو ویترین مغازه حرف میزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا بهت صبر بده😢روح مادرت شاد

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

خدا بهت صبر بده عزیزدلم🤍

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

خدا بهتون صبر بده 

ولی تو دیگه بزرگ شدی باید بتونی باهاش کنار بیای 

خیلیا رو دیدم که تو بچگی یا وقتی که بدنیا اومدن مادرشونو از دست دادن .. چیکار کنن اونایی که هیچ وقت مادرشونو ندیدن

خدا رحمتش کنه روحش توی ارامش باشه، میشه بگی از وقتی متوجه شدین همه بدنش درگیر شده تا الان که فوت شدن ...

ممنون عزیزم سلامت باشید 

پارسال دقیقا اواخر خرداد ماه بود زیر شکمش درد شدید گرفت بردیم اورژانس سونو گرفتن گفتن توده ۱۳ سانتی تو تخمدان هست و باعث شده تخمدان پیچ بخوره خلاصه بردیم دکتر و بعد گفتن این توده مشکوک و عمل کردیم تو مرداد ماه 

دیگه بعدش شیمی درمانی هم شروع سد تا بهمن ماه بعد دکتر یه سی تی اسکن گرفت ببین چجوری پیش رفته خوب بود توده های لنفاوی که باقی مونده بودن و قابل عمل نبودن کوچیک شده بودن دکتر هم دو تا از دارو ها رو قطع کرد یه دفعه بعد دو هفته مامانم عضله پایین کمرش درد شدید گرفت هی رفت فیزیوتراپی فکر کرد کمر درد عادیه تا یه ماه گذشت دکتر گفت یه سی تی دیگه بده 

اونجا فهمیدیم به طرز عجیبی پیشرفت کرده زده به ریه و کمر و حالب کلیه ….

دیگه باز شیمی درمانی شروع کرد ولی کن کم بی غذا شد از پا افتاد هذیون میگفت نابود شد .. تا دکتر بردش بیمارستان اونجا گفت خیلی سریع و تهاجمی بدن رو از بین برده و دیگه گفتن کاری نمیشه کرد 

دیگه تو بیمارستان دیدم چشمش زرد شد و شکم ورم کرد و .. تا این که دیشب فوت کرد … 

یعنی هنوز یکسال هم نشده بود .. 

ممنون عزیزم سلامت باشید  پارسال دقیقا اواخر خرداد ماه بود زیر شکمش درد شدید گرفت بردیم ا ...

ای وای ای وای 

راستش دوستم سرطان داره الان متاستاز داده به مغز استخون و کبد،  خیلی هم ناراحتش هستم دلم نمیاد ازش بپرسم دکتر چی بت گفته،  فقط گف دکتر مسکن داده من هیچی نمیپرسم

2706