2752
2734

من از خواهر شوهرم خواستم ضامنم بشه ولی گفت برای اقوام درجه یک. خیلی به دردش خورده بودم ولی اینو گفت 

عضو گروه نارنجی بامداد خمار وزن اولیه 70/500 وزن هدف 57 قد 157
من پارسال خواستم ضامن مادرم بشم نشد گفتن نمیشه 

مادر که درجه یک هست . شوهرم هم نمی تونست ضامنم بشه ولی برا غریبه ها هم ضامن میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاری نداشت به اقوام یه دلیل دیگه گفت که یادم نیست خود بانک میگفت نمیشه

گواهی کسر از حقوق اداره آموزش و ... فقط برای درجه یکا هم صادر می کنن؟

گواهی کسر از حقوق اداره آموزش و ... فقط برای درجه یکا هم صادر می کنن؟

نمیدونم گلم مستقیم برو بانک سوال بپرس من تا حالا ضامن نشدم یه بارم که خواستم نشد . حالا شاید اون بنده خدا نتونه به هر دلیلی ضامن تون بشه نباید توقع همچین چیزی داشت . 

نمیدونم گلم مستقیم برو بانک سوال بپرس من تا حالا ضامن نشدم یه بارم که خواستم نشد . حالا شاید اون بند ...

نه پرسیدم مشکلی نیست میشه ضامن شد  ولی تمام کارای مهدکودکش رو رایگان انجام می دادم قضیه برا چند ماه پیش هست من با اینکه شش ماه پول رو خوابانده بودم وام رو نگرفتم چون ضامن نداشتم