2733
2734
عنوان

من ری.دم تو این تنهایی

115 بازدید | 13 پست

ینی تعطیلی که میشه میخوام گریه کنم، نکه سرکار بهم خوش بگذره نه اعصاب خوردی هم زیاد دارم اما حداقل یه جایی ام چهارتا ادم دورمه شاید نگیم و نخندیم ولی حداقل اینجوری نیوفتادم تو خونه، هی از تلگرام میرم تو واتساپ از واتساپ تو اینستا محض رضای خدا یدونه پیامم نیست فقط الکی چک میکنم ، هیچکی نیست حداقل با یکی حرف بزنم تخلیه شم، هرچیم بود رابطه یطرغه بود هی من پیام میدادم اونم وقتی دیگه ندادم تموم شد همه وقتی کار دارم و مشورت میخوان و.. میان، هرکیم که خوبیم باهم یا درگیر زندگی خودشه یا از قبل دوستای صمیمی داره من اضافه ام، شهرمون کوچیکه هیچ جای تفریحی خاصی نداره که بتونی بری تنها برای خودت بگردی. همه تفریحم این بوده که یا فیلم دیدم یا تنهایی رفتم یه کافی شاپی چیزی ، یچیزی خوردم و برگشتم خونه، تو سکوت، خسته شدم، فقط دارم میخوابم یا یجوری با فیلم و این چیزا خودمو سرگرم میکنم روز بگذره، قصد دارم یکم دستو بالم که ازادتر شد تور اسم بنویسم ازین یه روزه ها که زیر ۱۵۰۰ ه ولی خب درکل تهش که چی، کاش یه دوست خوب داشتم کاش یه جایی داشتم برم، الان مدت هاست همینه، مریضم تنهام، ناراحتم تنهام، شادم تنهام، مشورت نیاز دارم تنهام، کاش یه خواهر داشتم، رابطم با خانوادمم خیلی خوب نیست، یه دوس پسر داشتم کع رابطمون خوب بود و راحت بودیم باهم اونم معتاد شد و جدا شدیم، انقد بعصی وقتا احساس تنهایی میکنم که یه فا،لگیر میشناسم اخلاقاش خوبهه میرم فا.ل میگیرم که پیرو اون یخورده حرف زده باشیم و چرتو پرت بگیم، که فقط با یه دختر حرف زده باشم ، خسته شدم. 

خیلی طولانی نوشته

زندگیم مستقله

به مدت چند سال رفتم شهر دیگه تا از رفیقام دور باشم

تا زندگیم دچار حاشیه نشه...

اونقدر سخت بود ک برگشتم

و قراره ولو بشم

والا😂😂

اصن بدون دوست رفیق همکار زندگی جهنمه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

همه زندگیم شده کار ولی از هیچ جا تخلیه نمیشم، 

همون کار و خوبه داری من کارم ندارم متاسفانه 

کمبود اعتماد به نفس لطفا راهکاری میدونید بهم معرفی کنید ❤️❤️❤️
سنی نداری که شغل هم که داری/

من از ۱۷ سالگی دارم کار میکنم از بس وضع زندگیمون مزخرف بوده و هنوزم هست، نه تو خونه ارامشی دارم، نه سرکارر ارامش دارم، نه جایی دارم تخلیه شم، همه فکر و ذکر و کارم اینه یجوری پول بیشتر در بیارم کل هفته نا ارومم اخر هفته که میشه هیچ جا نیست یذره اروم شم، هیج جا نیست وقتی خسته ام برم، قشنگ میفهمم روحم ببخشید گ.ه مال شده

میفهممت منم همینم خیلی تنهام آدما وقتی کارت دارن هستن وگرنه نیستن

این فا.لگیری که گفتی خوبه؟ تونسته کمکت کنه؟ منم خیلی دلم میخواد فا.ل بگیرم ببینم چی میشه زندگیم ولی از طرفیم خیلی میترسم چیز بد بگه

میفهممت منم همینم خیلی تنهام آدما وقتی کارت دارن هستن وگرنه نیستن این فا.لگیری که گفتی خوبه؟ تونسته ...

من بخاطر این موضوعات نمیگیرم برای اینکه با یکی حرف بزنم میگیرم

من از ۱۷ سالگی دارم کار میکنم از بس وضع زندگیمون مزخرف بوده و هنوزم هست، نه تو خونه ارامشی دارم، نه ...

عزیزم همه یه جورایی تنهاییم می تونی اینجا صحبت کنی

ومن خدا را دارم درمیان همه‌ی نداشته هایم....