2733
2734

نزدیک سه سه سال دارم غصه میخورم 

پسرم سالمه خدا رو شکر 

ولی وزنش خیلی کم

وقت بشه سه سال تازه نه کیلو شده

همش با باقی بچها مقایسه میکنم میشینم گریه میکنم 

راسیپ دادم یک سوم شربت دادم لپ زد همه چیز میخورد حالا چند روز میدم اصلا نمیخوره بازیگوشی می‌کنه 

چیکار کنم این کسر وزن جبران بشه 

زمین با ارزش خواهد شد وقتی که مردم بفهمند؛ انسانیت بهترین دین است...!

ول کن بابا  اینچیزا که غصه نداره همین که سالمه خدارو شکر کن .شاید کسی تو خانوادتون لاغره ب اون رفته ...

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
ول کن بابا  اینچیزا که غصه نداره همین که سالمه خدارو شکر کن .شاید کسی تو خانوادتون لاغره ب اون ...

بابام لاغر و مادرشوهرم ولی قطعا کمبود وزن بچگی نداشتن نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم پودر فست میل خورده تا الان پدیا شور هم خوبه روزی ی تخم مرغ با یه سیب زمینی آپز بهش بده ببر ...

عزیزم تخم مرغ اصلا به هیچ روشی نمیخوره دوست نداره

حتی اشتها آور بدم پس میزنه

پودر فست میل چیه ضرر نداره

بابام لاغر و مادرشوهرم ولی قطعا کمبود وزن بچگی نداشتن نه؟

شاید از بچگی داشتن .منم بچم ۲سالشه .هرکی میبینتش میگه خیلی لاغر شده .از یکسالگی تاحالا وزن نگرفتع

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               
عزیزم پودر فست میل خورده تا الان پدیا شور هم خوبه روزی ی تخم مرغ با یه سیب زمینی آپز بهش بده ببر ...

تیروئید مشکلی نداشت چکاپ کامل شده 

راسیپ اشغاله بابا من صدتا امتحان کردم  شربت ایمیونس امتحان کردی؟

شربت راسیپ امتحان کردی چند بار گلم؟؟؟

منم همه نوع شربت امتحان کردم هیچ کدوم اثر نداشت اینو دادم اولش اینقدر غذا میخورد که لپ زد دوباره اشتهاش معمولی رو به کم شده

عزیزم تخم مرغ اصلا به هیچ روشی نمیخوره دوست نداره حتی اشتها آور بدم پس میزنه پودر فست میل چی ...

شیر خشک بالا دوسال مخصوص وزنگیری

حتما آزمایش بگیر ازش اگه مشکلی نداشت سخت نگیر من دخترم امسال میخواد بره کلاس اول تازه داره جون میگیره شاید با بزرگ شدنش بهتر بشه اشتهاش

الهم صل علی محمد وآل محمد
شاید از بچگی داشتن .منم بچم ۲سالشه .هرکی میبینتش میگه خیلی لاغر شده .از یکسالگی تاحالا وزن نگرفتع

وزنش چقدر گلم 

2706