2733
2734
عنوان

مامانم زد تو گوش پسر خالم

472 بازدید | 44 پست

بچه ها مامان من خیلی خیلی مهربونه یعنی تموم دختر خاله و پسرخاله هام عاشق مامانمن

خلاصه دیشب ما مهمونی خونه خالم بودیم 6تا خاله دارم 

یکیاز خاله هام ی شهر دیگست هر شیش ماه ی بار میاد شهر ما پیش بقیه ی خاله هام 

این خالم نمیدونم مشکلش چیه😐بلد نیست انگاری بچه تربیت کنه 

ی پسر فوقالعاده وحشی داره مثلا دیشب چاقو رو برداشته بود میخواست منو بزنه دست خودشم برید غیر عادیه 

ی بارم میخواست خواهر چند ماه ی خودشو خفه کنه ول نمیکرد بچه کبود شده بود

انقدر مادرشو مشتو لگد میزنه دیشب با اسباب بازیش زد تو سر دختر خاله ی 3سالم بچه کبود شد از گریه 

خلاصه بگم بهتون مادرم تو حیاط نشسته بود ظرف میشست با خاله های دیگم موهاشم گوجه ای بسته بود  یهو این بی تربیت دویید موهای مادرمو گرفت کشید (مادر من سیاتیک داره حرکت های یهویی باعث درد زیادش میشه) یهو مادرم به پشت برگشت هرکاری کردیم ول نکرد مادرم یکی زد تو گوشش 

نگم بهتون ک چه گریه های وحشتناکی میکرد میگفت ولم کنید بزنمش وحشی 

خلاصه مادرمم از دیشب درد داره طفلی هم موهاش هم کمرش 

شما بودین چیکار میکردین؟؟؟ 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پسر خاله چندسالشه

گفتم پایین تر هفت سالشه غیر عادیه به خدا انگار قاتل زنجیره ایه 

از تاریخ 15/2/1403 کاربری دست دو نفره 🙏🏻 دست منو و یکی از دوستای نی نی سایتیم ک فعلا تا ی مدت باهم شریکیم ❤❤❤
پس مادرش چیکار میکرد

مادرش همش میخنده اما دیشب اخم کرده ک چرا بچمو زدی!!! 

2706