2752
2734

عزیزم باز شمایی ؟ تاپیک قبلیتم بودم 😂 سوالی داری در مورد عربی بپرس بلد بودم جواب میدم

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
عزیزم باز شمایی ؟ تاپیک قبلیتم بودم 😂 سوالی داری در مورد عربی بپرس بلد بودم جواب میدم

دارم سکته میکنم بخدا😂😂

میگم من دهمم تجربی 

می‌خوام الان شروع کنم بخونم چهار درس امروز چهار درس فردا 

به نظرت از چهار درس اول شروع کنم یا آخر؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دارم سکته میکنم بخدا😂😂 میگم من دهمم تجربی  می‌خوام الان شروع کنم بخونم چهار درس امروز چهار ...

نترس بابا عربی راحته فقط با دقت بخون 😁 

از چهار درس آخر بخونی بهتره چون هم قطعا بارم بیشتری داره هم کمتر مرور کردی .. البته اگه من بودم از اول شروع می کردم تا برسه به آخر ..

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛
میگم من سطحم صفر صفره چقدر زمان می‌بره این ۸ درس و بخونم جوری که بالای ۱۶ بشم؟

گلی با این وجود حتمااااا یه نگاهی به قواعد سالای پیش هم بنداز

شما شاد داری؟  اگر سوالی داشتم مزاحمت نبودم راهنماییم کنی لطفا

بله عزیز دلم حتما بی زحمت آیدی تو بده بهم پیام میدم پیدام کنی ❤

گلم درخواست دادم قبول کن میفرستم

گلم قبول کردم