2733
2734

پودر فیکس و اسپری فیکس هردوتا یه کاریو انجام میدن؟

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیکار کنم پوستم دائمی سفید شه؟

عشقم آرایشی 

میکاپ منظورمه 

ارایش معجزه نمیکنه ک 

البته چن تا امپول شنیدم که دوستم دائمی سفید میکنع ولی قیمتای فضایی دارن 

بچه ها من سفید پوستم..ولی حس میکنم دستام مقلا انگشتا و اینا نسبت ب بدنم انقد سفید نی..چ کنم؟ شما واسه سفیدی دست ی راهکار بگین 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

برند های لوازم ارایشی که قیمت مناسبن و کیفیتشونم نسبت به قیمتشون خوبه برای کسی که میخواد میکاپ ارتیست شه چیه؟

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

عروسی برادرزاده ام نزدیکه کرم پودر رو صورتم انگار که خیلی بد بشه درست نخابه  میماسه اینجوری میشه صورتمم خشکه ولی قبلش هم ابرسان مرطوب کننده میزنم باز همینجور میشه چه کرم پودری خوبه بعد من پوستم چرب دهیدراته هست اصلا اب نداره جوش هم کم میزنه خیلی کم

برای پوست چرب و مختلط که اکنه میزنه کرم پودر مخصوص پوست چرب بهتره یا پنکک؟؟

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
پنکک کرم پودر پرایمر واسه پوست چرب چی خوبه  من خیلی پوستم چربه کلافه شدم 😔

ببین پیرایمر لورال برای پوست چرب عالیه بعد آرایشت هم حتما پور فیکس بزن که پوستت فیکس بمونه چربی پوستت ام میگیره 

کرم پودر تا چ رنج قیمت میخوای؟ 

چیکار کنم کردم پودر روی پوست صورتم تکه تکه نشه .‌ ابرسان میزنم و ژل شستشو   حتی تونر &nb ...

پوستت و اول بشور بعد مزطوب کننده برن ۱۰دقیقه زمان بده بهش 

بعد پرایمر بزن پرایمر دیگه نمیزارع کرم پودر رو صورتت گوله بشع یا بماسه 

البته مارک کرم پودر هم شرطه شاید ب پوستت نمیخوره مارکش چیه عزیزم؟

عروسی برادرزاده ام نزدیکه کرم پودر رو صورتم انگار که خیلی بد بشه درست نخابه  میماسه اینجوری میش ...

اول پوستت و خوب بشور بعد ابرسان بزن بعد از پرایمر استفاده کن 

مارک کرم پودر ات مخصوص پوستی خشکه دیگه؟ 

2706