2752
2734

من ۲۰ سالمه و مامانم متولد ۴۵ و بابام متولد ۴۶ 

واقعا خیلی جاها آسیب دیدم ۹۰ درصد مشکلاتم بخاطر این اختلاف سنی هست . این اختلاف سنی پشتش اختلاف در افکار و اعتقادات میاره و میشه شروع مشکلات  

نه محبت کلامی دیدم ن چیزی  بخاطر ی مسئله  ای که  مهم نبود توی ۷ سالگی توی حیاط مامانم منو با شلنگ میزد یا بزرگتر که شدم با مگس کش اون قسمتی ک باریکه  و یکم محمکه میزد رو کمرم . یا یبار داشتیم میومدیم خونه مون تابستون بود  باد خورد شالم رفت کنار ۱۴ سالم بود گردنم مشخص شد  هیشکیییییییی توی کوچه نبود . اومدیم خونه دو تا سیلی محکممممممممم زد ب صورتم ک دهنم تلخ شد هنوز یادمه .

مامانم بشدت مذهبی و چادری ک فقط بینی ش و چشماش معلومه . ابتدایی ک بودم یبار اومد اجازه بگیره ک ببره خونه دوستم برگشت گفت مامانبزرگت بود؟ من واقعا اون لحظه خجالت کشیدم  الان شما میاین میگین مهم نیس ولی تا جای من نباشین متوجه نمیشین 😊😭

یا ۴ ماه پیش بهش گفتم منم برم لیزر  برگشت گفت مگه تو شوهر کردی ک میخوای بدنت تمیز کنی؟  هر وقت شوهر کردی برو 

یا وقتی میخوام برم دانشگاه میخام رژ بزنم یجوری نگاهم میکنه ک معذب میشم 

هم بابام خسیس هست هم مامانم 

مامانم با این سن و پا درد  هر وقت بخواد بره جایی پیاده میره ک کرایه نده . 

یبار دوم راهنمایی بودم تابستون کلاس ریاضی ثبت نام کردم . کل تابستون رو پیاده رفتیم و برگشتیم . پاهام درد میکرد همیشه 😭😭ولی برا اون مهم نبود اصلا 

هیچ وقت حرف محبت آمیز نمیزنه بهم  خودجوش بغلم نمیکنه
منم دوس داشتم مامانم آرایش کنه ب خودش برسه  پایه باشه ولی هیچییی یه زن خیلی ساده
البته پول هم نداریم آن چنان  
یبار ماه رمضون مهمونی مون بود فرداش ک برنج اضافه مونده بود و ریخته  بود قابلمه گقتم گرم کنه
رفتن دیدم مشت مشت با دستش برنج میره توی ظرف گرم کنه  ناراحت شدم 😔

هم مامان و هم بابام تا پنجم ابتدایی درس خوندن و بابام کشاورزه . 
خیلی حرفا تو دلمه فقط دلم پر بود اومدم اینجا یکم درد و دل کنم  نمیخوام کسی ناراحت شه .

میخوام از احسان براتون بنویسم... آخ احسان فدای اون چشای عسلیت بشم😍دیگه تو نینی سایت معروف شدی کاربرا ازم میخان امضامو کامل کنم 😌🤣

من هروقت میبینم ک یه خانمی سنش بالاس و بارداره  اکه واقعا هم سواد داره و از لحاظ مالی و عاطفی اوکیه مشکلی نیس 

ولی اگه نه واقعا ظلم کردن ب اون بچه س 

اونایی ک تجربه دارن متوجه میشن و درک میکنن 

من ک خیلی اذیت شدم 

این دیگه سرنوشت منه باید پبذیرم ولی واقعاا خیلییی اذیت شدممم خیلیی خیلیییی . 🙂

میخوام از احسان براتون بنویسم... آخ احسان فدای اون چشای عسلیت بشم😍دیگه تو نینی سایت معروف شدی کاربرا ازم میخان امضامو کامل کنم 😌🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی سخته ایشالله خودت راهتو پیدا کنی و زندگی بهتری بسازی 

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

من که از اختلاف سنی زیاد خوشم میاد

مخصوصا اگر تحصیل کرده باشن 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
موافقم کاملا اختلاف سنی بین واادین و بچه ها از یه مرزی نباید بیشتر بشه اینجا طرف ۴۵ سالشه هنوز میگ ...

منم دقیقا اون موقع انقد حرصم می گیره 

یه چیزی بگم؟ 

اختلاف سنی من و پدر و مادرم هم مثل توعه

ولی این مشکلات خیلی ربطی به اختلاف سنی نداره، بلکه مربوط به اخلاقیات و روحیات پدر و مادرت هستش خیلی از پدرو مادر های جوون هم همین اخلاقیات رو دارن

منم اختلاف سنیم با مامانم همینقدره. هیچکدوم از این مشکلاتم نبود. مشکلات شما ربطی به اختلاف سنیتون ن ...

درسته  

مامانتون سواد دارن ؟  و شامل هستن آیا؟

درسته   مامانتون سواد دارن ؟  و شامل هستن آیا؟

شاغل **

عزیزم به سطح تفکرم هست

مامان بابای من خییلی زود بچه دار شدن درسخونده هم هستن 

بابام استاد دانشگاست!! ولی خیلی از عقاید پدر مادر شما رو دارند به غیر از مسئله ی کتک زدن تو همه مواردا شبیه پدر مادر شما بودن

اگه امکانش و داری با یه آدم خیلی خوب ازدواج کن راحت میشی

2706