2733
2734

خانومها شوهرم چون خودش مغازه داره اینا ... پیش هرکی میره طرف مثلا میگه داری ۳۰ تومن بده اجاره میدم فلان دم دستی بهت برمیگردونم. شوهرم میگه میرم مغازه یکی از دوستام نیم ساعت میشینم بحثو میکشن پول و میگن داری بم بدی . شوهرم هنوز به ۳۰ نرسیده طرف مثلا ۲۵ سالشه ازش کوچیکه میگه قرض میدی یا مثلا ۵۰ سالشه . بزرگ و کوچیک. منم بهش گفتم وقتی پرو شدن تو هم با خنده بهشون بگو چه خبره مگه من بانک مرکزیم؟ تروخدا بد میگم میگه چجوری بگم گفتم من بودم میگفتم  اخه مارو چی فرض کردن؟ تو هم روتو نشونشون بده ینی چی زشته.  

هیاهوی بسیار برای هیچ ....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مهم اینه که قرض میده یا نه؟

چندباری که تکرار کردن و شوهرت سکوت کرد دیگه منصرف میشن

یا بگه ندارم تو این گرونی

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

شوهرت فقط،یکار میتونه بکنه اونم اینکه قبل ابنکه اونا پول بخوان  یجوری بگه ندارم مثلا بگه ماشینم خرج گذاشت رو دستم بدجور دستم تنگ شده یا بگه ماشین میخوام عوض کنم پول ندارم دنبال وارم و فلان

مهم اینه که قرض میده یا نه؟ چندباری که تکرار کردن و شوهرت سکوت کرد دیگه منصرف میشن یا بگه ندارم تو ...

اره یکی دوباره داده منم گفتم چرا میدی؟؟ مث همه گله کن بگو نه بابا منم پول نیازمه فلان نگو اوضاع خوبه. رفته مغازه دوستش گفته چون تازه باز کردی کمک خواستی بگو اونم زنگ زده پول میدی 😐 میگم لال میشدی چرا میگی اخه کی اومد به ما بگه اخه؟ خودت بمیری اینجا نمیتونی ز بزنی فلانی واسم پول میدی 

شوهرت فقط،یکار میتونه بکنه اونم اینکه قبل ابنکه اونا پول بخوان  یجوری بگه ندارم مثلا بگه ماشینم ...

میگم بخدا سیاست نداره همه رو دوست میبینه. برو پیش دوستت یجوری حرف بزن بفهمه که از تو یه تومنم در نمیاد دیگه

این دوره به هر کسی هم پول قرض بدی دیگه بر نمیگردونه سرما اومده 

به یکی جنس فروخته بود طرف رو زنش و ناموسش قسم خورد بعد زنگ زد ک چی شد فلان گف ندارم اینم گف یادته قسم خوردی؟ میدونی طرف چی گف گف داداش من بی نا مو سم :)

همسر منم همینه  مدام ازش پول میخوان  تازه گاهی میریم با دوستامون بیرون یهو همه رو مهمون م ...

شوهرم منم حساب میکرد طرف میگف دفه بعد با من بعدش غیبش میزد. گفتم از این به بعد بگو هرکی غذاهای خودشو حساب کنه اون مسعله حل شد خداروشکر

اره یکی دوباره داده منم گفتم چرا میدی؟؟ مث همه گله کن بگو نه بابا منم پول نیازمه فلان نگو اوضاع خوبه ...

برای شوهرمنم همینن چون ما بچه نداریم فکر میکنن پولامون اضافیه و خرجی نداریم 

اولش داد اذیت کردن موقع پس دادنش دیگه نمیده همین الآنم اعصابش خورده از داداشش که پولمو پس نمیده

تا خودشون اذیت نشن نمیتونی قانعش کنی

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
شوهرم منم حساب میکرد طرف میگف دفه بعد با من بعدش غیبش میزد. گفتم از این به بعد بگو هرکی غذاهای خودشو ...

منم به شوهرم میگم الکی مال بقیه رو حساب نکن میگه نه عیب نداره جون هستن 😀حالا مثلا همسرم یک سال بزرگ تره 

واقعا موندم از کاراش 

چجوری راضی شد! چی گفتی ؟

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
2706