2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کدوم دکتربودعزیزم هزینه ش چقدره ؟دماغت گوشتی بودمن یه عمل بلفاروکردم ۵ماه زمان بردتاجابیفته دماغ حدا ...

۷۵ 

دماغم تقریبا گوشتی بود

خیلی بزرگ نبود 

از حالت غضروفی نوکش خوشم نمیومد

انگار لبمو با انگشت فشار دادن داخل اومده روی دندونام

خوب ورمه عمل کردی هنوزجای بخیه هس تاثیرمیزاره من تواطرافیان دیدم تازه بعددوماه یکم معلوم میشه چی قراربشه هفته های اول کلاورمه وکبودی 

فقط خدا❤️❤️❤️
۷۵  دماغم تقریبا گوشتی بود خیلی بزرگ نبود  از حالت غضروفی نوکش خوشم نمیومد

مبارکه صبرکن ولی دوست من عمل کرده بودمن روکشت هرروزعکس میدادعمل کردم زشت شدم تا۵ماه مخ منوخوردالان انقدرقشنگ شده اوایل میگفت بلخشیدگوه خوروم پولموریختم جوب من همراهش بودم بیمارستان میگفت چراجلومونگرفتی الان میگه بهترین کاردنیاروکردم😅😅😅برای همین برای من عادیه انقدراسترس دادمن پولم دارم ترسیدم برم عمل برای منم گوشتیه شمادکترت کی بود؟

فقط خدا❤️❤️❤️
انگار لبمو با انگشت فشار دادن داخل اومده روی دندونام

وای چ بد 

ولی عزبزم شما هنوز اولشه ورم زیاد داری بخاطر اونه اینقدر بخودت استرس نده مطمعنم ورمت بخوابه نظرت عوض میش

2706