2752
2734
عنوان

باردارم دایم مهمون میخواد بیاد

237 بازدید | 17 پست

من تو شهر قشنگی هستم

کلا بهار که همه جا خوبه 

دیگه دوبله خوبه. نپرسید چه شهری لطفا نمیتونم بگم

تا دو روز تعطیل میشه اقوام میگن دو روز بریم و بیایم

یه خانواده هم نمیان جور میکنن سه چهارتا خانواده میشن باهم میان 

منو غذایی هم میدن چی بخورن

منم الان باردارم

میخام هرکی زنگ زد اه و ناله کنم بگم حال ندارم

پارسال کشتن منو از بس مهمون اومد 

بد تر که همشون فامیلای منن

وقتی ما را تو شهرشون میبینن یادشون میره نمیدونم اصن یه دعوت خشک خالی نمیکنن

ماهم اهل تلپ شدن جایی نیستیم خوشمون نمیاد

اه اه

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چه پررو... بگو حالم خوب نیست و شرایط مهمون داری ندارم

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

عادت دادی از روز اول

بگو ما داریم میریم مشهد دو روز یا فامیل شوهرم مهمونمونن

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
از سرت بازشون کن چقد پررو

باز نمیشن 

دایم التلپن

بدتر از همه خواهر و شوهر خواهرم هرکی راه کج کنه اینام دنبالشونن

انقدم حرف میزن شوهرش تو همه چی نظر میده

به هر زبونی میگیم نمیفهمن

پارسال دختر داییم با خانواده میخواست بیاد جلو خودم به خواهرم گفت میاید هفته دیگه بریم خونشون یعنی خونه ما

منم گفتم خودت بیا چیکار به اون داری بخوام خودم بلدم دعوت کنم 

باز پا شدن اومدن🤕🤕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
آره بهشون بگو باردارم ... استراحتم... نمیتونم مهمون داری کاش نزدیک بودم کمکت میکردم

میگن خودمون میایم درست میکنیم یا از بیرون میگیریم دیگه

اونوقت من حوصله خودمم ندارم

ممنون عزیز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عادت دادی از روز اول بگو ما داریم میریم مشهد دو روز یا فامیل شوهرم مهمونمونن

به هفته بعد موکول میکنن

ول نمیکنن که

فکر کن ما عید رفتیم یکیشون دعوت نکردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706